Jump to content

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

stingbull

Fairy Tail en yakışan çift ?  

162 oy

1. 1. Fairy Tail'de en yakıştırdığınız çift hangisidir ?

Önerilen İletiler

Meali;

Dediğinin doğru olduğunu fark ettim ama alta kalmamak istiyorum o yüzden senin troleme çabana çamur atıcağım. Sen istediğini de,senin demek istediğini anlamak yerine senin konuyu sebote etme çabalarına yükleneceğim,aslında böylece pasif destek vericeğim.

Herkes ile bir kavga çıkarıyorsun. Senden bir rica lütfen konuma cevap yazma. Rica ediyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 208
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Levy ile Gajeel'e bayılıyorum ben :D Çok tatlılar :D Evergreen ile Elfman da çok komikler :D

Bence :D Natsu - Lucy , Gray - Juvia , Elfman - Evagreen , Erza ilede Mystogan

gray ile natsu Kafanız mı güzel la shoenen bu aşk ne arar....

Posted Images

Gray ölsün ben juvia'yı alayım zaten kızı hep reddediyor...

Natsuxlucy o yüzden ama cidden shonen'de aşk aramak bana da saçma geldi....

Aşk ile ilgili değil birbirine yakıştırmak ile ilgili yani birbirine yakışan çiftler, birbirine aşık çiftler değil. Tamam mı ? ^_^ :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam iynelemeyi anlamamış ama haklısın böyle başlık trolenir. Özgür bir ülke burası natsu kadın olur gray de erkek.... B)

Sanane kardeşim,herkesin tutuğu kendine özgür bir ülke bura :angry:

Güzel kardeşim başlığa değil cevabım adama,muhalefet olmak için olmayın. Aşk olmaz bir seri de,ki ft de makara amaçlı çocuksu bir şey var. Aşığım ona öldürürüm muhabeti yok. Cevabım yine tekrarlıyorum başlığa değil direk olarak adama.

Başlıkları trolleyip sonra diğer üyelere muhalefet olma diyemezsiniz. Doğru dürüst cevap yazmayacaksanız hiç yazmayın. İnsanlara sataşarak eğlenebileceğiniz bir yer değil bu forum, uyarı veriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Az önce izlediğim ücüncü ova bölümünde başlarken gördüğüm resim beni yanılmıyo galiba :D tamda istediğim resmi çizmiş yapımcılar sizin fikriniz ne :D

Resmi ekleyen

Resimdede gördüğünüz gibi NatsuxErza ikilisi harika uyuyor. Zaten kahramanımıza da daha azı düşünülemezdi. Bu arada Lucy ninki kim derseniz ben Loke (Loki) derim. Gray inki zaten belli biri Juvia :D Elfman Evagreen ile düşünüyorum. Diyebilirsiniz ki Natsu nin ilkgözağrısı geri gelmedimi geldi. Ama artık çok geç NatsuxErza yürürrr. :D

Ben de spoiler ı açınca iddaa oranları geliyor :S FC Honka ile FC Lahti'yi yakışırmışlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.