Jump to content

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

stingbull

Fairy Tail en yakışan çift ?  

162 oy

1. 1. Fairy Tail'de en yakıştırdığınız çift hangisidir ?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 208
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Levy ile Gajeel'e bayılıyorum ben :D Çok tatlılar :D Evergreen ile Elfman da çok komikler :D

Bence :D Natsu - Lucy , Gray - Juvia , Elfman - Evagreen , Erza ilede Mystogan

gray ile natsu Kafanız mı güzel la shoenen bu aşk ne arar....

Posted Images

• 1 ay sonra...

Bence NatsuXLissana çünkü Lissanayı Lucy'e göre çok güzel ve farklı bir cool havası olduğuna inanıyorum ayrıca küçüklük bölümlerini görünce Lissana'nın hareketlerini çok sempatik buluyorum Natsu'ya uyacak en iyi tip olacağını düşünüyorum,Lucy daha çok işine geldiğinde Natsu'ya yanaşıyor ne kadar animede ön planda olasa da benim için NatsuXLissana her zamana kalıcıdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Nedense Fairy Tail'e ilk başladığımdan beri Lucy ve Natsuyu çok yakıştırıyorum. Nedenini bilmiyorum ama ikisi beraber çok tatlı geliyo bana :D Genelde shonen animelerde aşk aramam (olsa çok güzel olur tabi :D) o yüzden sadece hayalde kalıyo ama biraz yakınlaştı gibiler, bu da yetiyo bana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

natsu ve lisanna çocuklukdan beri arkadaş aralarındaki ilişki daha derin ve lisanna kendilerini hep aile olarak görmüş natsuyla beraber romantizm biraz daha katılsa mangaya lisanna ozaman daha çok yanaşır natsuya seri romantizm'den uzak ve lucy ile natsu bunlarda'da arkadaşlıkdan fazlası var lucy her fırsatta natsuya arkadan sarılıyor :admire2-onion-head-emoticon: bunu kaç kere gördük. ama manga-ka biraz daha zorlasa erza-natsu yapıcak utanmasa :)

Tercihim: Natsu-Lucy

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.