Jump to content

Shikaku'nun kutusunun içinde ne var?

shikatema

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kesinlikle ^_^

Valla aklıma mantıklı bir şey gelmedi ama Shikaku zeki adam, p. dergisi saklamaz heralde. :D

ben eşcinselliğe onay verdim bu yorumla hacı :D zaten ilerde naruto ile sasuke de sevgili olucak gibi :D ben sasukeyi bir kızdan bile hoşlandığını görmedim :D

Olabilir kişimoto saçmalama yolunca devam ediyo. Ve bence skikaku asla eş cinsel olmaz umarım değildir ve adam ölmek üzere ama hala kutu peşinde. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Flood yapmak yasaktır yenisin dye bilmiyosundur ama eğer birçok kişinin sorusuna yanıt vriceksen cevaplayacağın yorumların altındaki çoklu alıntı butonuna tıklarsın ve altta çıkar (tıklamadan önce yanıtlayacaklarınlarının hepsini al) şu kadar iletiyi aldındiye oradaki butona tıklarsın ve yanıtlarsın. Sonra çoklu alıntı yazan yeri yeşil olanların yorumundaki çoklu alıntı yazısına gene tıklarsın ve iletileri çoklu alıntı kutundan çıkartmış olursun.

bilmiyordum yeniyimde sagol uyari icin

bence ino nun babasının fotoğrafları çıkıcak :D/>

diger forumlarda a oyle yaziyor ama ben ihtimal bile veremiyorum :-D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnoichi Shikaku ve Chouza'nın içki masalarında ki resimleri diye tahmin ediyorum.

onu zaten biliyordur zannetmiyorum :-D

Olabilir kişimoto saçmalama yolunca devam ediyo. Ve bence skikaku asla eş cinsel olmaz umarım değildir ve adam ölmek üzere ama hala kutu peşinde. :D/>

bencede kishimoto bayagi sacmaladi ama seride her ne kadar belirtiler varsa a.kishimoto yapmaz oyle sey hem shikaku shikamaru gibi tam bir erkek mesela 'bir kizdan laf mi yiyorsun' demisti mesela kesin baska bit koyden asik oldugu ciktigi birisi vardir ve karisi bilmiyordur cunku aralarinda 3 yas var :-D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.