Jump to content

Doksanlı yılların animeleri

ozgurbasat

Önerilen İletiler

Arkadaşlar lütfen doksanlı yıllara ait animeleri ben aklımdaki animeleri yazıcam sizde benim eksiklerimi tamamlayın.

One Piece

Sailor Moon

Dragon Ball Z

Alps no Shoujo Heidi

Candy Candy

Not: Birde ismini tam olarak bilmediğim iki anime daha var. Birincisi Kızıl Baron kahramanımız kırmızı bir roboto biniyordu. İkincisi bir kız kabus gibi bir diyara gidiyordu ve ona şekerden yapılmış her şekle girebilen bir peri yardım ediyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu mühim şahsı diyor :D :

Diğer başlıkta gereken cevabı verdim. Söylediğiniz gibi trollenecek bir konu değil, trollenecek bir forum da değil burası. İnsanlar kendilerine şaka yapılmasını istemiyorsa onlara şaka kaldıramıyor di

Forumda daha önce cevap verilmiş cevaplar bunlar olabilir mi ?

Benim heykelin kılıcıda vardı hatırladığım kadarıyla, :D ayrıca taht benzeri bir şeyde oturuyordu. :D Yada sen haklısın Red Baron'dur belkide ben yanlış hatırlıyor olabilirim. :lol:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=DMLzD9rkTvQ

Altyazısı yok ama aklıma getirdin yarın izlerim ben bunu. :D

İlk animem ♥ ilk cümleni okur okumaz hemen anladım Kamikaze Kaitou Jeanne ♥ :D Harika bir anime türkçe ismi sevimli hırsızdı :D Ama maalesef çevrilmiyor bi kaç bölüm çevirip bıraktılar. (Ama ben bilmediğim halde hepsini ingilizce izledim B) ) Hatta 2. sezon bile çıktı ama çok dini öge içerdiği için japonyada yayından kaldırıldı :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.