Jump to content

Doksanlı yılların animeleri

ozgurbasat

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu mühim şahsı diyor :D :

Diğer başlıkta gereken cevabı verdim. Söylediğiniz gibi trollenecek bir konu değil, trollenecek bir forum da değil burası. İnsanlar kendilerine şaka yapılmasını istemiyorsa onlara şaka kaldıramıyor di

Akıl yaşın değil.

Yaşım 8 kardeşim inandırmak zorunda değilim tamam mı?

Ya da vazgeçtim trollemek de zevkli değil güzel başlık gerek yok kirletmenin yaşım 16 açığa gidiyorum felsefe ve psikoloji okuyorum. Akıl yaşımı soruyorsan senin anlıyacağının çok ötsinde bir zekaya sahibim kardeşim. Fazla bulaşma derim,senin arkadaşlarına benzemem ben,hitabına dikkat et,şurada şaka bile kaldıramıyorsan daha önce dediğim gibi objektiflik ve olgunluk yok sende malesef,tartışmalarda bir şey soracaksan özelden sorarsın konuya atmazsın mesajını,başlık sahibinden özür dilerim trolenecek başlık değil burası...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşım 8 kardeşim inandırmak zorunda değilim tamam mı?

Ya da vazgeçtim trollemek de zevkli değil güzel başlık gerek yok kirletmenin yaşım 16 açığa gidiyorum felsefe ve psikoloji okuyorum. Akıl yaşımı soruyorsan senin anlıyacağının çok ötsinde bir zekaya sahibim kardeşim. Fazla bulaşma derim,senin arkadaşlarına benzemem ben,hitabına dikkat et,şurada şaka bile kaldıramıyorsan daha önce dediğim gibi objektiflik ve olgunluk yok sende malesef,tartışmalarda bir şey soracaksan özelden sorarsın konuya atmazsın mesajını,başlık sahibinden özür dilerim trolenecek başlık değil burası...

Diğer başlıkta gereken cevabı verdim. Söylediğiniz gibi trollenecek bir konu değil, trollenecek bir forum da değil burası. İnsanlar kendilerine şaka yapılmasını istemiyorsa onlara şaka kaldıramıyor diyerek zekadan dem vurarak cevap veremezsiniz. Anlamıyorum canınız mı sıkıldı da bunları yapıyorsunuz. Her üyeye saygılı davranmaya çalışıyoruz, lütfen siz de öyle yapın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.