Jump to content

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ByBesgen

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğim mangaları buraya bırakacağım. Sıralamamanın bir önemi yok hepsini ayrı ayrı seviyorum. Fotoğrafların çok bir spoiler içermediğini düşünüyorum, zaten çoğunu manga kapaklarından aldım. :D

gantz bu ay yada bir daha ki ay bitecek diye duydum onu oku derim :D air gear da olabilir

Hellsing çok iyi bence onu okuyabilirsin

Hellsing evet yukarıda ki arkadaş da zaten önermişti benimde aklıma yattı zaten anime serisi çok iyiydi , mangayı da okusam iyi olur :)

aslında manga okumadan zevk almıyorum okumaya çalıştım bişide anlamadım zaten okunuşu farklıymış  zevk alsam güzel mangalar var aslındada :D

Okunuşu mangakanın keyfine göre değişiyor genelde sağdan sola doğru ilk kutucuklar baz alınarak okunur.Bence konusu gerçekten ilgi çekebilecek bir seri bulursan okumaktan müthiş zevk alırsın , şahsen polisiye sevmiyorum ve okursam kusacak gibi oluyorum :) Zevk meselesi yani seveceğin türlere yönel :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

başka var mı bildiğiniz. ağır romantizim olmayabilir. ama romantizim olmalı.

not: güzelim mangayı(ao haru ride) yanlışlıkla son bölümünü okudum. :depressed1-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:  o yüzden başka mangalar arıyorum

L DK bunu okumadım ama istediğin tarzda bir manga olduğunu biliyorum ama Ao Haru Ride bundan ünlüdür

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

söylediğin tarzda okuduğum en iyi mangayı yazıyorum

http://www.batoto.net/read/_/198835/orange_v1_ch1_by_mabushi-majo

yalnız kötü bir yanı var haftalık değil aylık çıkıyor :(

çok güzel be. okumaktan kendimi alıkoyamıyorum.

bu arada bu manganın ao haru ride ile bir ilgisi var mı? veya mangakaları aynı mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.