Jump to content

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ByBesgen

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğim mangaları buraya bırakacağım. Sıralamamanın bir önemi yok hepsini ayrı ayrı seviyorum. Fotoğrafların çok bir spoiler içermediğini düşünüyorum, zaten çoğunu manga kapaklarından aldım. :D

gantz bu ay yada bir daha ki ay bitecek diye duydum onu oku derim :D air gear da olabilir

Mevcut son chapterine ulaştığım bir mangayı önermek istedim aklıma gelmişken. Şuan animeside başlayıp 3. bölüme varmış olan Akame Ga Kiru (kill). Mangayı resmen sandalyenin kenarından okuyorsunuz. Komik olmasının yanında şimdiye kadar gördüğüm en vahşi manga. Tam anlamıyla hiç bir sınır yok.(İşkenceler/tecavüz/katliam) Favori olarak seçtiğiniz karakterlerde keşke bu hallere düşeceğine basitçe ölseydi dedirttiği için  :(  oldukça farklı bir deneyim mutlaka bir göz atın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Forum Admin

Arkadaşlar ben animesini izlemediğim ya da animesi olmayan birkaç manga önerisi istiyorum. Daha doğrusu asıl okumak istediğim manga animesi yarım bitmiş mangadan devam eden seriler.. Ancak animesini izlememiş olacağım... Ör: Gantz, claymore gibi mangası animesine taş çıkartan seriler.. Örnek olarak 4 bölüm izleyip animenin yarım bittiğini mangası devam ettiğini öğrendiğim Beelzebub var ona başlayacağım :)

ya da direk animesi olmayan seri gibi... Vegabond gibi mesela :)

Türe gelince romantik komedi , seinen tercihimdir ikisi çok zıt tür ama olsun :D Josei de olabilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben animesini izlemediğim ya da aniesi olmayan birkaç manga önerisi istiyorum. Daha doğrusu asıl okumak istediğim manga animesi yarım bitmiş mangadan devam eden seriler.. Ancak animesini izlememiş olacağım... Ör: Gantz, claymore gibi mangası animesine taş çıkartan seriler.. Örnek olarak 4 bölüm izleyip animenin yarım bittiğini mangası devam ettiğini öğrendiğim Beelzebub var ona başlayacağım :)

ya da direk animesi olmayan seri gibi... Vegabond gibi mesela :)

Türe gelince romantik komedi , seinen tercihimdir ikisi çok zıt tür ama olsun :D Josei de olabilir :D

Vagabond o. :/ Feng shen ji, old boy, blade of immortal (tortuga çevirmeye başladı), I am a hero (fazlasıyla komik, fazlasıyla iyi çizim ve fazlasıyla zombili), Sun ken rock, sanctuary, vinland saga ve aç zamanlar da okunacak toriko. :D

Slam dunk ve hajime no ippo da okunmadan geçilmeyecek seriler. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Vagabond o. :/ Feng shen ji, old boy, blade of immortal (tortuga çevirmeye başladı), I am a hero (fazlasıyla komik, fazlasıyla iyi çizim ve fazlasıyla zombili), Sun ken rock, sanctuary, vinland saga ve aç zamanlar da okunacak toriko. :D

Slam dunk ve hajime no ippo da okunmadan geçilmeyecek seriler. :D

Slam dunk izledim :) 

Hajime no ippo boks animesi biraz önyargım var  :wacko:

i am hero

Sun ken Rock özellikle ilgimi çekenler onlara da bakayım :) Sağ ol Erdem :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slam dunk izledim :)

Hajime no ippo boks animesi biraz önyargım var  :wacko:

i am hero

Sun ken Rock özellikle ilgimi çekenler onlara da bakayım :) Sağ ol Erdem :)

Sen takmurayı gör ondan sonra bak bakalım boks diye ön yargın oluyor mu? Ayrıca slam dunk mangasını okuman lazım anime yarım kalıyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.