Jump to content

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ByBesgen

Önerilen İletiler

3 dakika önce, Lizardon yazdı:

Göndermeleri bir köşeye bırak derim. O Gintama'nın tadı tuzu. Sadece ciddi ve anlamlı sahneleri iddia ediyorum çoğu seriyi 2'ye katlar. İstersen mangasından 1-2 resim göstereyim. Şu an yayınlanan 2017 sezonunda animede görülen veya görülecek sahnelerden seçtim. Bu gibi sahneleri kaç seride görebiliriz?

-Seriyi takip edenler okuyorsa spoiler yiyebilir-

Göster

aLyXMz.jpg

Göster

Ja73AQ.jpg

Göster

qbmENQ.png

Gayet ciddi görünüyor ! Ön yargım varmış demek ki sulu olacağına karşı. Belli belli kaliteli

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğim mangaları buraya bırakacağım. Sıralamamanın bir önemi yok hepsini ayrı ayrı seviyorum. Fotoğrafların çok bir spoiler içermediğini düşünüyorum, zaten çoğunu manga kapaklarından aldım. :D

gantz bu ay yada bir daha ki ay bitecek diye duydum onu oku derim :D air gear da olabilir

Şimdi, volkanvural yazdı:

Gayet ciddi görünüyor ! Ön yargım varmış demek ki sulu olacağına karşı. Belli belli kaliteli

Aynen ben de öyle bir hata ile ertelemiştim sonra pişman oldum. Az bir sabırla ilk bölümleri ve bazı abartılı komedi sahnelerini alışarak izleyip ilerlemeye devam et. Gerisi kendiliğinden gelecek, en ciddi kısımlarda "işte buna değdi" diyeceksin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, Never4Ever yazdı:

Bana sabah ettirecek kadar akıcı ve sağlam manga önerilerimizi açığım, gece nöbette vakit geçmiyor, özellikle animesi olmayan olursa daha güzel olur... 

Feng shen ji, Sun ken rock, Vinland saga, one punch man, yotsubato!!, hive, slam dunk, billy bat, vagabond, i am a hero

İçlerinde animeai olanlar var ama mangalari daha kaliteli o yuzden kesin okumalisin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Haraguro, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar uzun süredir anime izliyorum fakat manga okuma alışkanlığını bir türlü oturtamadım. Malum anime bitiyor ama mangası devam ediyor falan. Böyle ufaktan güzel bir şeyler önerirseniz sevinirim. Her konuda olabilir sanırım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Oyasumi Punpun 

Homunculus 

20th Century Boys

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.