Jump to content

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ByBesgen

Önerilen İletiler

Haraguro, 8 saat önce yazdı:

Arkadaşlar uzun süredir anime izliyorum fakat manga okuma alışkanlığını bir türlü oturtamadım. Malum anime bitiyor ama mangası devam ediyor falan. Böyle ufaktan güzel bir şeyler önerirseniz sevinirim. Her konuda olabilir sanırım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Doubt

Torikago no tsugai

Bunlar anime değil ve olmamışlar diye biliyorum ikiside psikolojik manga ben severek okumuştum.Şiddetle okumanı tavsiye ederim.

Düzenlenme: Fumi tarafından
Manga yazacağıma anime yazmışım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 197
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğim mangaları buraya bırakacağım. Sıralamamanın bir önemi yok hepsini ayrı ayrı seviyorum. Fotoğrafların çok bir spoiler içermediğini düşünüyorum, zaten çoğunu manga kapaklarından aldım. :D

gantz bu ay yada bir daha ki ay bitecek diye duydum onu oku derim :D air gear da olabilir

• 2 ay sonra...
  • 2 sene sonra...

Biraz konuyu hortlatmak gibi olacak ama Solo Leveling gerek çizimleri gerek konusu, ana karakteri olsun sağlam bir manga. Geçenlerde 110.bölümde sezon finali verdi. Tür olarak aksiyon, fantastik, macera, shounen. Ek olarak fantastik, shounen veya psikolojik, seinen, gerilim manga önerisi olan varsa şu karantina günlerinde çok makbule geçer.

Düzenlenme: Vigilante tarafından
konu dışı eklenen kelimenin kaldırılması
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
NitianErXing, 13.08.2020 - 16:30 tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Bana önerebileceğiniz, Türkçe çevirisi olan seinen manga var mı ? Manhua ve manhwa da olur. Çizimleri kaliteli, hikayesi kaliteli olsa hoş olur. 

Liar Game okuyorum, eğer zeka oyunlarını seviyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Matematik, fizik ve psikoloji yönünden oldukça iyi bir şekilde yoğrulmuş bir manga. Ayrıca, Kouko no Hito var, aslında uzaktan spor animesi gibi dursa da oldukça iyi bir şekilde işlenmiş bir psikoloji mangası ve çizimleri de oldukça muazzam. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferris, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Liar Game okuyorum, eğer zeka oyunlarını seviyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Matematik, fizik ve psikoloji yönünden oldukça iyi bir şekilde yoğrulmuş bir manga. Ayrıca, Kouko no Hito var, aslında uzaktan spor animesi gibi dursa da oldukça iyi bir şekilde işlenmiş bir psikoloji mangası ve çizimleri de oldukça muazzam. 

Teşekkürler önerin için. Bakacağım bugün önerdiklerine. Ben daha çok kan görmeyi seviyorum aslında. Örneğin en sevdiğim seinen manga Berserk. Bu tarz var mı bildiğin ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NitianErXing, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler önerin için. Bakacağım bugün önerdiklerine. Ben daha çok kan görmeyi seviyorum aslında. Örneğin en sevdiğim seinen manga Berserk. Bu tarz var mı bildiğin ?

Şimdi berserk sağlam gore sahneler içeriyor, ona en uygun sanırım Blade of the Immortal olur, samurai ve meiji dönemi gibi şeyleri seviyorsan kesin tavsiye ederim. Ama oldukça sert sahneler var, gerçi Berserk okumuşsun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.