Jump to content

Sword Art Online Season 2 (Gun Gale Online)

Hiiyyep Gordneel

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet,arkadaşlar emin değilim ama sao 2. sezon olabilir bazı fotoğraflar alo veya sao dan olsa da bence ggo bu. Fikirlerinizi alalım arkadaşlar ... http://www.youtube.com/watch?v=js-Vw334Kmg

yeni güncelleme yaptıklarında kurtulurlar ve mutlu son.

Yorumdan anlaşılıyor.:D Bakma bana, bende arada yorumlarda uzun cümle kurma gereksinimi duyuyorum. İpin ucu kaçıyor bazen. :D

Fan yapımı olduğu çok açık. Adam kafasına göre çizmiş çizmiş koymuş. Bu arada anlamıyorum bu 2. sezon isteğini. Konu ne olabilir ki bu sefer? Sao'da olduğu gibi ölüm kalım savaşı mı verecekler. Bundan sonra yapılacak şeyler yapmacık kaçar diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın Sao sevdiğim animelerdendir.(İlk 15 bölümü)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fan yapımı olduğu çok açık. Adam kafasına göre çizmiş çizmiş koymuş. Bu arada anlamıyorum bu 2. sezon isteğini. Konu ne olabilir ki bu sefer? Sao'da olduğu gibi ölüm kalım savaşı mı verecekler. Bundan sonra yapılacak şeyler yapmacık kaçar diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın Sao sevdiğim animelerdendir.(İlk 15 bölümü)

Kardeş daha farklı şeyler yaparlar atıyorum:Bunlar Asuna ile evlenirler...çocukları bu çocukları aynı konsoldan falan alır oynarlar sonunda bu yapımcı bilmeden yanlış bir update(güncelleme) yükler ve birdenbire bütün çocuklar dünyada kitli kalır ve yapacak hiçbirşe yoktur oyunu bitirseler bile... vs. vs. :D destan mı yazdım ne -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeş daha farklı şeyler yaparlar atıyorum:Bunlar Asuna ile evlenirler...çocukları bu çocukları aynı konsoldan falan alır oynarlar sonunda bu yapımcı bilmeden yanlış bir update(güncelleme) yükler ve birdenbire bütün çocuklar dünyada kitli kalır ve yapacak hiçbirşe yoktur oyunu bitirseler bile... vs. vs. :D destan mı yazdım ne -_-

yeni güncelleme yaptıklarında kurtulurlar ve mutlu son.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bundan iyi ff olur. Sen al yürü burdan. :D Fakat dediğim gibi ne çıkarsa çıksın yapmacık kaçacak .
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.