Jump to content

Sword Art Online Season 2 (Gun Gale Online)

Hiiyyep Gordneel

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet,arkadaşlar emin değilim ama sao 2. sezon olabilir bazı fotoğraflar alo veya sao dan olsa da bence ggo bu. Fikirlerinizi alalım arkadaşlar ... http://www.youtube.com/watch?v=js-Vw334Kmg

yeni güncelleme yaptıklarında kurtulurlar ve mutlu son.

Yorumdan anlaşılıyor.:D Bakma bana, bende arada yorumlarda uzun cümle kurma gereksinimi duyuyorum. İpin ucu kaçıyor bazen. :D

Bir hikaye nasıl ilerler?

Yazan adam her şeyi baştan belirler,ilerleyişi ve çizgisi belidir. Belirli bir düzende ilerler ve bitirir. Sao tamam eyvalah ikinci oyun da,fanların isteği eyvalah,cidden 2. sezonda ne bekliyorsunuz anlamadım ki.

Asuna seni kurtarıcağım ve aşkımız sanalda da sürecek avuhahavah

kirito hühühüh

Oyun yapımcısı gelir,kirito gm sin artık en güçlüsü sensin oğlum.

kirito dağıtır her yeri mutlu son.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezonda konu bulurlar şu ana kadar yheni çıkan animelerden hangisinin konusu önceden aklınıza geldiki bu gelsin :D yaratıcılık bu dur ama bende sadece gelirse inşalla yine sürikliyici birşeyler olur diyorum :D ben SAO yu çok sevdim belki ecchi sevgimdendir belkide romantizim bilmiyorum ama ben çok sevdim ve seven çok animeninde bu yönden tutulması bazı oyun severleri hayal krıklığına uğrattı ama adam lar bu yön tutulunca 2. oyunda iyice bu raya kaydılar bence 2. sezon çıkarsa ecchi animeler arasına girer diye düşünüyorum çünkü o yönde ilerliyor komedi olur öle normal eğlenceli bir şey yaparlar :) inş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezonda konu bulurlar şu ana kadar yheni çıkan animelerden hangisinin konusu önceden aklınıza geldiki bu gelsin :D yaratıcılık bu dur ama bende sadece gelirse inşalla yine sürikliyici birşeyler olur diyorum :D ben SAO yu çok sevdim belki ecchi sevgimdendir belkide romantizim bilmiyorum ama ben çok sevdim ve seven çok animeninde bu yönden tutulması bazı oyun severleri hayal krıklığına uğrattı ama adam lar bu yön tutulunca 2. oyunda iyice bu raya kaydılar bence 2. sezon çıkarsa ecchi animeler arasına girer diye düşünüyorum çünkü o yönde ilerliyor komedi olur öle normal eğlenceli bir şey yaparlar :) inş

Böyle konuş canımı ye....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

1608inciz9104831.jpg

Phantom Bullet Diye yerde geçicek yeni konumuz evet az çok bildğimiz gibi silahlar üzerine olucak

swordart-online.net resmi sitesinde de güncelleme oldu ve sword art online 2 diye 2014 activated yani önümüzdeki aylarda izlemeye başlarız ben yeni gördüm bilgisi olan arkadaşlar hor görmesse konuyu sevinirim :)

burda da officel trailer var :

https://www.youtube.com/watch?v=K0Ghr_rbJmQ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.