Jump to content

Sword Art Online Season 2 (Gun Gale Online)

Hiiyyep Gordneel

Önerilen İletiler

Gun Gale Online  2014  de çıkacak diye yazılar buldum burda yazınca merak ettim araştırdım bana sao ile karakter olarak pek bağıntısı yok gibime geldi he bide asuna yokmuş anime de  youtube deki yorumlar öyle sanırsam 3 tane ismi var ; Swort Art Online 2014 Activated, Gun Gale Online, Phantom Bullet... Birde türk animede konusu zaten açılmış fan art demişler ; http://forum.turkanime.tv/topic/5180-sword-art-online-season-2-gun-gale-online/ 

Dani Fichtinger

1 hafta önce

photo.jpgDoes anyone here know if they are going to remove Asuna? She wasn't listed in the Japanese cast :(
                 Çevir
Yanıtla
 · 
2cleardot.gif
cleardot.gif
3 yanıttan tümünü görüntüleyin

photo.jpg

Asuna is a minor character in GGO so it wouldn't shock me if they decided to not even bother involving her in this season. However, Asuna & Kirito's relationship will still continue nonetheless.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet,arkadaşlar emin değilim ama sao 2. sezon olabilir bazı fotoğraflar alo veya sao dan olsa da bence ggo bu. Fikirlerinizi alalım arkadaşlar ... http://www.youtube.com/watch?v=js-Vw334Kmg

yeni güncelleme yaptıklarında kurtulurlar ve mutlu son.

Yorumdan anlaşılıyor.:D Bakma bana, bende arada yorumlarda uzun cümle kurma gereksinimi duyuyorum. İpin ucu kaçıyor bazen. :D

Fan yapımı olduğu çok açık. Adam kafasına göre çizmiş çizmiş koymuş. Bu arada anlamıyorum bu 2. sezon isteğini. Konu ne olabilir ki bu sefer? Sao'da olduğu gibi ölüm kalım savaşı mı verecekler. Bundan sonra yapılacak şeyler yapmacık kaçar diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın Sao sevdiğim animelerdendir.(İlk 15 bölümü)

Aynen adam haklı bende çok seviyorum hatta anime izlemeyi bi ara bıraktım sao yla tekrar başladım ama 2. sezon nasıl bişey yapabilirler ki animenin konusu harika bence ama devamlılığı yok yinemi bi oyun ? veyaa bu seferede kirito bi oyun mu yapıcak yani bunlar tahmin edilebilen konular SAOnun iikinci sezonunun bomba gibi olması için fanların tahmin edemiceği bir konu olması gerekiyor. Yoksa kurtarmaz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.