Jump to content

Çevirmen vs Çizimler [Lanet Konunun İsmini Değiştirdim :)]

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar :D Şu bir kaç gündür anime karakteri çizmeye çalışıyorum, ve bu konuda henüz bayağı bir amatörüm :D

Çizdikçe eklemeye çalışacağım :D Lütfen değerli yorumlarınızı benden esirgemeyin ki, kendimi bu konuda iyileştirebileyim :D

Edit; Konunun ismini değiştirdim çünkü, şimdiki çizdiğim karaktere bakınca bu değişikliği yapmak zorunda hissettim kendimi :D

Resim 1 :

Resmi ekleyen

2.Güncelleme [Artık bilgisayar ortamında çiziyorum]

Jaune Arc

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bak kendi yöntemimi sölim sana önce göz çiz gözlerin birbirine uzaklığını ayarla sonra burunu yerleştir ağızı yerleştir gözlerin üstündeki dökümlü saçlardan başla gözlerin sonuna kadar saçları çiz yüzü yerleştir sonrada saçın en dış kısımlarıyla uğraş gölgelendirmeyi yap ardından saygı duruşu istiklal marşı ve kapanış :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Önden görünüş ilk başlayanlar için kolay gibi gözükse de aslında diğer açılardan çok daha zordur. Farklı açılardan çizmeyi dene.

Çizimlerine gelince, gözler arası mesafe genelde bir göz kadar olur.( Bazı mangakalar farklı ölçüde çizerler.)

Onun dışında yeni başlayan biri için normal olan hatalar var ama onları da çizerek öğrenirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.