Jump to content

Dark End'in Karakter Çizimleri

Dark End
 Share

Recommended Posts

yani pek iyi olmuş diyemicem ama çizimini geliştirmek istersen yapabildiğin kadar hızlı böyle saniyede 1-2 çizgi atmaya çalış 7 cm kadar ve düz olsun sonra seri olarak yuvarlak çiz sonra basit şeyler çiz direkt anime karakteri çizmek zor olur bide çizim yapmak zaman ister dediklerimi bi süre yap sonra çizebildiğin kadar resim çiz daha iyi çalışmaların olur :D

• 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Nevolika
      Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. ?

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin ?

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun ?

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın ?
    • By jans09
      Animeler söz konusu olduğu zaman karakter tasarımı önemli bir şeydir. Tabii ki karakterin tipi en önemli unsur olsa da onu bir özelliği ile hatırlamak ya da anlatmak daha keyifli hele ki bu alışkanlığıysa...
      D. Gray-man'deki Allen'in şu ustası var ya hani çok sigara içen neydi o?                                                                           

Death Note'da da L hep tırnaklarını yerdi düşünürken. Tatlılarını da unutmamak lazım tabii 

Bizim bir de Haru'muz var nerede su birikintisi görse atlar

Sevigili anime sever arkadaşlarım sizlerde ne gibi alışkanlıkları olan anime karakterleri var????

NOT: Resimler Spo içineeeeeeeeeeeee
    • By AnqeLCarteR
      Çizgi Roman Tasarımlarım (AnqeLCarter)
      "Karanlıktakiler" Çizgi Roman Karakterleri Çizim; AnqeLCarteR
      Hava

Ateş

Su

Toprak

• By Kaxell
      Bir senenin daha sonuna yaklaşıyorken, bir Japon Yazılım firması olan Jig'in yaptığı ankette büyük çoğunluğu bayan olan 15000 kişi  2016 yılındaki favori anime karakterlerini seçti. Ve karşınızda bir hayli ilginç sonuçlar: 
      10. Jyushimatsu - Osomatsu-san

9. Sogo Osaka - Idolish7

8. Tooru Amuro - Detective Conan

7. Kiyomitsu Kashuu - Touken Ranbu -Hanamaru-

6. Chuya Nakahara - Bungou Stray Dogs

5. Osamu Dazai - Bungou Stray Dogs

4. Viktor Nikiforov - Yuri!!! on ICE

3. Ichimatsu - Osomatsu-san

2. Karamatsu - Osomatsu-san

1. Rem - Re:Zero

Peki sizin favori karakteriniz kimdi?
    • Guest
      By Guest
      Bu konuda giyim-kuşam konusunda beğendiğiniz karakterleri yazabilirsiniz. İlk örnek benden gelsin:
      Psycho-Pass - Shinya Kougami: Asi ve sportif kişiliğini yansıtan bir giyimi var. Özellikle montunu çok seviyorum :)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.