Jump to content
Türk Anime TV Forum
CerkCo

Another Anime DVD Full Sezon + OVA Orijinal Lisanslı Satılmaktadır!

Önerilen İletiler

ANOTHER FULL SEZON + OVA ORIJINAL LISANSLI

Arkadaşlar Türkiye'de Lisanslı anime falan bulmak zor bunu biliyorum, bu nedenle birazcık da olsa bir katkım olsun dedim ve anime getirtmeye başladım. Getirttiğim animeleri satmayı düşünüyorum. Şu an Another Tüm Sezon OVA'sı ile birlikte elimde bulunmakta, fiyatı 60TL, kredi kartına 12 aya kadar taksitle.Şu an sadece Sahibinden.com'a ilan verdim ilan numarası: 127642924

Ürün Fotoğrafları:

Resmi ekleyen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef sadece kutunun fotoğrafında olan diller var. Yasal ithal edilmiş anime olmasına rağmen Türkiye'de çok izlendiğinden emin olamadıkları için Türkçe altyazı desteği vermiyorlar. Verseler keşke :) Eğer ilgileniyorsan yakın zamanda Sword Art Online gelecek, o da yabancı altyazılı gerçi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef sadece kutunun fotoğrafında olan diller var. Yasal ithal edilmiş anime olmasına rağmen Türkiye'de çok izlendiğinden emin olamadıkları için Türkçe altyazı desteği vermiyorlar. Verseler keşke :) Eğer ilgileniyorsan yakın zamanda Sword Art Online gelecek, o da yabancı altyazılı gerçi.

aslında dediklerin çok çekici bir anime sever olarak sevdiğim animeleri sadece internetten izlemek çok üzücü ama :D ingilizcemde ingilizce alt yazılı anime izeyebilicek kadar iyi değil :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok