Jump to content

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Esinti

En sevdiğiniz; Shoujo/Romantik Manga Hangisi?  

55 oy

1. 1. En sevdiğiniz; Shoujo/Romantik Manga Hangisi?

• Kaichou Wa Maid-sama
      21
    • Dengeki Daisy
      9
    • Black Bird
      2
    • Kimi Ni Todoke
      9
    • Vampire Knight
      11
    • Merupuri
      4

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Eskilerle baya ilgiliyim ama bilmediğim çok seri var. Dengeki Daisy'i çok merak ediyorum başroldeki erkek karakter dikkatimi çekmişti Usui'ye benziyor ama tehlikeli bir görünümü var :D diğeri hakkında pek bilgim yok ama aşk üçgeni deyince aklıma hep bu replik geliyor nedense :mellow:

45.jpg

Dengeki Daisy de kız çok embesil ya :D aslında sonra ikisi de embesilleşiyor ama :D konu hoş ve değişik :D neyse çok muhabbete bağladık :D

Ama sen bir an önce Skip Beat mangasına başla çok tatlı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dengeki Daisy vede Kaichouwa maid-sama

Tabikide Vampire Kngiht <3 Yuuki.

Vampire knight 8)

Çoook zor bir soru..

Josei olsa direk Midnight Secretary derdim ama shoujoda düşünmem gerekiyor :P

Flowers of Evil var ama o manhwa  :D

Minami Kanan'nın çoğu mangası çok güzel.

Ama sanırım Boku No Hatsukoi Wo Kimi Ni Sasagu 'yu seçeceğim.Kaç defa baştan okudum hatırlamıyorum.Ağladım da sanırım okurken emin değilim  :rolleyes: Filminde ağlamıştım ama hüngür hüngür  :( Sonuç olarak çok iyi mangaydı okuyun, okutturun efem  -_-

I-Give-My-First-Love-to-You-Japanese-Mov

Resim gözüme o kadar güzel göründü ki hem animesini hem de mangasını ekledim listeme ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merak ettim animesi var mı diye de, bulamadim. Nurcan Live Action filminden bahsediyor Sanırım, Live Action'lardan da hoşlaşmam :(

Ben hata yapmışım. Mangayı doğru eklemişim de animeyi eklerken yanlışlıkla spin-off serisinin animesini eklemişim.

http://myanimelist.net/anime/819/Boku_wa_Imouto_ni_Koi_wo_Suru

İsimleri de benziyor zaten karıştırmışım :mellow: Neyse farklı seriler olduğunu öğrenmem iyi oldu :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resim gözüme o kadar güzel göründü ki hem animesini hem de mangasını ekledim listeme  ^_^

Live actionları aslında sevmem çünkü oyuncunun tipinden tut da rol yeteneklerine kadar oldukça yetersiz seçildiklerini düşünüyorum.He tabi bir de hikayeyi öyle bir değiştiriyorlar ki mangayı mundar ediyorlar.Ama bu live actionda hem oyuncular çok tatlı hem de beni ağlatmayı başarabildiler.Hikaye çok az farklıydı çok kötü değildi.

BM36W9.jpg

Ben hata yapmışım. Mangayı doğru eklemişim de animeyi eklerken yanlışlıkla spin-off serisinin animesini eklemişim.

http://myanimelist.net/anime/819/Boku_wa_Imouto_ni_Koi_wo_Suru

İsimleri de benziyor zaten karıştırmışım :mellow: Neyse farklı seriler olduğunu öğrenmem iyi oldu :)

O da güzeldir ama konusu ensest herkes sevmez o yüzden bir de üstüne smut olunca  :rolleyes: Live actionu, ovası bir de mangası var.Ben ensest manyağı olduğumdan bayılmıştım hepsine :P

tumblr_nbobwkdY8U1s4ogfko1_540.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Live actionları aslında sevmem çünkü oyuncunun tipinden tut da rol yeteneklerine kadar oldukça yetersiz seçildiklerini düşünüyorum.He tabi bir de hikayeyi öyle bir değiştiriyorlar ki mangayı mundar ediyorlar.Ama bu live actionda hem oyuncular çok tatlı hem de beni ağlatmayı başarabildiler.Hikaye çok az farklıydı çok kötü değildi.

BM36W9.jpg

O da güzeldir ama konusu ensest herkes sevmez o yüzden bir de üstüne smut olunca  :rolleyes: Live actionu, ovası bir de mangası var.Ben ensest manyağı olduğumdan bayılmıştım hepsine :P

tumblr_nbobwkdY8U1s4ogfko1_540.jpg

Bu film daha önce görmüştüm :o resim manganın neredeyse aynısı ama etki bakımından mangaya çok uzak yine de güzel bir seriye benziyor :) Animeyi de biliyorum birkaç defa izlesem mi izlemesem mi diye kararsızlığa düşmüştüm ona da bakarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.