Jump to content

Benim çizimlerim Naruto karekterleri Ve Luffy :D

Uzumaki Naruto 44

Önerilen İletiler

Her yeni başlayana tavsiye vermek istiyorum. Bence internete açılmayın,çünkü interneyen yorum alıp gelişemesiniz. Çizin ve bitince vay be çok iyi oldu diyene kadar. Girişmeyin internete.

Kısacası hazır da yaz bütün yeni başlayan kardeşlerime bu lafım;

İstiyorsanız bu hobiyi 3 ay hayvan gibi çizim kasın. Ve 3 ay sonra gelin burada 2 yılık çizerleri geçiceksiniz emin olun. İnternete resim paylaşmak insanı sadece tembeleştiriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben size bir adamı tavsiye edeyim adam ayrıntı ile anlatıyor. Çizim kursuna gitme fırsatı olmayanlar için,hata biri ayrı konu bile açabilir;

http://www.youtube.c...y?feature=watch

Bu adamın bütün videolarını izleyebilirsiniz...

Edit=kardeşim onu diyorum işte çizimlerin iyi değil. Sitede senden kötü çok kişi var ama benim dediğimi yaparsan gerçekten faydasını görürsün.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Her yeni başlayana tavsiye vermek istiyorum. Bence internete açılmayın,çünkü interneyen yorum alıp gelişemesiniz. Çizin ve bitince vay be çok iyi oldu diyene kadar. Girişmeyin internete.

Kısacası hazır da yaz bütün yeni başlayan kardeşlerime bu lafım;

İstiyorsanız bu hobiyi 3 ay hayvan gibi çizim kasın. Ve 3 ay sonra gelin burada 2 yılık çizerleri geçiceksiniz emin olun. İnternete resim paylaşmak insanı sadece tembeleştiriyor.

fan-art bölümünde dolaşırken, insanları kırmadan nasıl söylesem diye düşünürken sen yazmışsın tebrik ederim :D

en azından çizdiklerinizi biriktirebilirsiniz 2-3 çizim için konu açılması hiç doğru değil.

kakashiyi beğenmedim ama son iki çizimin güzel olmuş, gölgelendirmeye çalışsan ve keskin hatlarla üstünden geçsen daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eleştirilere göre kendini geliştirmenin hiçte kötü bir yanı olduğunu düşünmüyorum.( Eleştiriyi kaldırıp, kullanabilene tabi.

Çizimlerine gelirsek. Bir resme bakarak çizmeye başlamadan önce resmi iyice incele ondan sonra başla. Neler yapacağını önceden kafanda tasarla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.