Jump to content

Spoiler içerir sadece manga okuyanlara özel bir sorum var.

ozgurbasat

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Çoğu arkadaş Rebecca'ya oy veriyor sanırım. Sadece burda değil çoğu forumda da aynı durum var. Ama ben Rebecca'nın Vivi olayının tekrarlayacağını düşünüyorum. Yardım isteyen bir kızımız, yenilmesi gereken sağlam bir düşman, kurtarılması gereken krallık, kötü eleman tarafından kandırılmış krallık. Resmen alabasta ile birebir gidiyor bu arc. Tek şaşırtıcı yönü ortadam meyve var. Bana göre Sanji yemeliydi, o teori yatıyor ama neredeyse. Zoro New Era'ya girerken '' Ateşli bir kılıcım olsun isterdi '' dedi. Ama henüz Logiaların cansız nesnelere yedirileceğini bilmiyoruz. O özellik henüz Zoan'da görüldü. Yani en sağlam teori, tayfaya katılacak yeni birisi. Dediğim gibi Vivi olayı tekrarlanıyor Rebecca'da. O yüzden ona oyum düşük benim.

Yardım isteyen kızımız: Vivi = Rebecca

Zor durumda olan krallık: Alabasta = Dressrosa

Yenilmesi gereken sağlam eleman: Croco = Dof

Kandırılmış krallık: Alabasta = Dressrosa

Neredeyse değil, birebir aynı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Çoğu arkadaş Rebecca'ya oy veriyor sanırım. Sadece burda değil çoğu forumda da aynı durum var. Ama ben Rebecca'nın Vivi olayının tekrarlayacağını düşünüyorum. Yardım isteyen bir kızımız, yenilmesi gereken sağlam bir düşman, kurtarılması gereken krallık, kötü eleman tarafından kandırılmış krallık. Resmen alabasta ile birebir gidiyor bu arc. Tek şaşırtıcı yönü ortadam meyve var. Bana göre Sanji yemeliydi, o teori yatıyor ama neredeyse. Zoro New Era'ya girerken '' Ateşli bir kılıcım olsun isterdi '' dedi. Ama henüz Logiaların cansız nesnelere yedirileceğini bilmiyoruz. O özellik henüz Zoan'da görüldü. Yani en sağlam teori, tayfaya katılacak yeni birisi. Dediğim gibi Vivi olayı tekrarlanıyor Rebecca'da. O yüzden ona oyum düşük benim.

Yardım isteyen kızımız: Vivi = Rebecca

Zor durumda olan krallık: Alabasta = Dressrosa

Yenilmesi gereken sağlam eleman: Croco = Dof

Kandırılmış krallık: Alabasta = Dressrosa

Neredeyse değil, birebir aynı :D

o zaman bu mantıkla 

dofun bir adamı = robin 

bu bellamy olabilir violet olabilir başka herhangi biri olabilir bu arctan bir kişiyle ayrılabilirler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.