Jump to content

Shoujo:A Thousand Years of Snow(Türkçe Manga)

Esinti

Önerilen İletiler

[glow=red,2,300]Ve ve ve...Yine ben!:D İşte bir tane daha benden manga önerisi...Sevdim ama aşırı derecede değil devamını ve finalini görmediğimden bişiy diyemeyeceğim ama okumanızı tavsiye ediyorum:).[/glow]

[glow=red,2,300]A Thousand Years of Snow[/glow]

Resmi ekleyen

[glow=red,2,300]Manga-ka: Biscori Hatori

Cilt sayısı: 2

Proje durumu: Devam ediyor

Tür: Shoujo, Romantizm, Komedi, Fantezi, Vampir

Alternatif adı: Millenium Snow, Bin Yıllık Kar

Hikaye: Millenium Snow, kalp problemi sebebiyle hastaneye kaldırılan bir kızı ve onun hayatını kurtaran bir vampiri anlatır. Doğuştan kalp hastası olan Matsuoka Chiyuki söylediklerine göre en fazla 15 yaşına kadar yaşayacakatır ama o, bu sınırı çoktan aşmış 17’sine girmiştir. Bir gün Chiyuki, kendininkinin tam tersi probleme sahip olan Kano Touya ile tanışır. 18 yaşına giren her vampir gelecek 1000 yılı onunla paylaşacak ve kanını içmesine izin verecek bir eş bulmak zorundadır. Hayattan kopmak istemeyen ve zamanının azaldığını bilen Chiyuki, kendi kanını önerir. Fakat Touya onu reddeder. Çünkü insan kanından nefret etmekte ve insanları hep onu geride bir başına bırakan, acımasız yaratıklar olarak düşünmektedir.[/glow]

[shadow=red,left]Kendi Yorumumu Zaten Yaptım:)Ama Spoiler vereceğim:[/shadow]

Bu ikili sevgili oluyorlar:)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTY-AelhdK8HmbTL9vRvpxQwhVzqawC0dCNH7wxCL9QV6BmKJ2q&t=1

[move]Ulaşabileceğiniz WEB Adresi:[/move]

http://shoujonosekai.comuf.com/?page_id=16

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.