Jump to content

Tam Çeviri Rehberi [Hardsub - Encode - Edit vs.]

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

Hayır, avi olarak seçiyorum ama queue kısmında avs error veriyor, bana kullandığınız encode programının adını verir misiniz, başka bi programla denemek istiyorum...

Benim ki encode programı değil, converter programı, mkv videolara altyazı eklemek için baya bir codec'leri toplaman gerek (avisynth 2.5.8, xvid codec, divx codec, k-lite full codec pack), normalde mkv videolara altyazı eklemiyor, ama codecleri ekleyince mkv videolara altyazı gömüyor hemde tüm formatlara çeviriyor, "ayarlar bölümünden (setting)" -  "decoder engine= window directshow filter preferentially" seçeceksin, codecleri kurduktan sonra

Bence sen normal bir encode programı bul, benim ki çok basit ama gerçek anlamda encode programı değil, ben öyle kullanıyorum, neredeyse hepsini denedim encode programlarının, ama bu program daha iyi geldi bana

Allok Video to MP4 Converter.6.2.0603.WT = http://www16.zippyshare.com/v/71944866/file.html

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Normalde bu video'yu hazırlama sebebim, Çevirmenliğin nasıl bir şey olduğunu göstermekti... Fakat baktım sıfırdan anlatmaya başladım, bende bir Çeviri Rehberi yapayım dedim :D Video biraz hızlı olabi

Helal be ya.Uğraşmışsın etmişsin ve de çok açıklayıcı anlatmışsın.Ben de bu yaz çeviriye başlamayı düşünüyordum,video çok yardımcı olacak.Bir de kullandığın programların hepsinin ismini ayrı olarak ya

Gördüm isimleri de,teker teker durdurup isimleri not etmeye üşendim,kusura bakma. :D Sen şöyle liste verince harbiden çok makbule geçti.Tişikkirlir :D

• 1 ay sonra...

bayağı uğraş gerektiren bir işmiş  ayrıca da biraz zor gibime geldi belki videonun hızlı devam etmesinden dolayı gerçekten çevirmen arkadaşları içten tebrik etmek gerekir kolay iş değil bence ama ben bile öğrenesim geldi açıkçası ya :D teşekkürler arkadaşlar sayenizde sevdiğimiz animeleri izliyoruz  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.