Jump to content

Slam Dunk ve Kuroko no Basket' deki oyuncuların boyları

ozgurbasat

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Evet farkındayım ama bi günölürsem kafamı vurmaktan ölecem. :wacko:

Kesinlike...

Aslında sizi kandırıyorum SHAQUILLE O’NEAL ile aynı soydan geliyorum. Boyum 210cm zenciyim.

Arkadaş sırıksız 3 sırağın birleşimi ile atlayan kişiden fazla atlıyor yuksek atlamada -_-

Kurosaki_ichigo ben o yaşlardeyken gene senden fazlaydım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evlatlık olmayan..... :rolleyes:

Ağabeyinde evlatlık olmaya,annende esnetik ameliyat olmuştur. Hepsi seni oyuna getirmek için :lol:

Zaaaaaaaa senden uzunum ezik :lol:

96lı mısın olsun yaş olarak aynıyız benden önce doğmuş boyun küçük hala utan utan....

Arkadaşım ilkokullumusun? Konudan uzaklaşma milletede laf atma ayıptır. Kimseninde boyuyla felan dalga geçme 1.iletideki soruya yönelik sohbet edelim lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuyu okuyunca kendimi cüce hissettim... Tamam ben geldiğim gibi gidiyorum. :D

Bu arada aşırı boy farkı olduğu kişilerle konuşurken onların dibinde durmayın. Yüzünüze bakcaz diye boynumuz kopuyo. :wacko: :ph34r:

Sizin boynunuz kopuyor bizimde boynumuz eğri oluyor -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım ilkokullumusun? Konudan uzaklaşma milletede laf atma ayıptır. Kimseninde boyuyla felan dalga geçme 1.iletideki soruya yönelik sohbet edelim lütfen.

Arkadaş bu tipler beni mi buluyor,arkadaşlarım olduğundan istediğim gibi konuşurum sanane kardeşim. Bir ilk önce dışardan gözlemle lafı söylediğim kişi de işi alaya alıyorken neyse.....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.