Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

• 3 hafta sonra...

Bir gün internet cafede kocaman adamın biri çizgi film izliyordu. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum. :D Sonra biraz yanına oturup izledim. Alt yazılıydı. Dövüş sahneleri, espiriler falan baya hoşuma gitti. Dedim abi adı ne bunun? Dedi Kenichi. Ben de ilk izlediğim anime Kenichi oldu haliyle. HSD Kenichi :D Bunu izlediğim siteler hep anime falan diyordu. Biri Türkanime biri anizm falan öyle olunca bunun anime olduğunu anladım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilki yugiohtur 10 sene önceden :D bilinçli olarak 3 sene önce bi arkadaşın üstün çabaları sonucu ölüm defterini izledim :D aslında arkadaş beni op veya narutoya başlatmaya çalışmıştı, bende "bu kadar çok bölümü izleyene kadar gelecek 20 yılımı planlarım" "dünya turuna çıkarım" "yaşamsal boyuttan soyutlanırım" diye türlü türlü dalga geçince arkadaş pes etmişti :D sonra kırmamak için çizimlerinide olgun gördüğüm hemde kısa diye ölüm defterine başladım.bugün ondan fazla anime izlemiş bulunmaktayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İlk animem Naruto olmuştu. İşte Hinata ve Neji'nin dövüştüğü bölüme denk gelmiştim izlerken hep şey demiştim '' Bu çocuk kızı kesinlikle öldürdü kızın kaçışı yok '' felan diyordum derken bu noktaya kadar geldim. Ondan sonra animelere merakım iyice artınca tesadüfen burayı buldum. Bence en iyi anime izleme sitesi burası. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lise yıllarımda biraz Naruto fln bakmıs olsamda asıl anime izlemeye baslamam ünide oldu. üniversitenin ilk yılında oda arkadaşım One Piece izliyordu cp9 ile dövüşü sırasında ekranı görmüştüm. Demiştim ki bu ne böyle zürafayla fln dövüşüyor insan saçma. Arkadaşta sana 10 bölüm vereyim bi bak dedi. Bi verdi izleyiş o izleyiş sonra 2 gün aralıksız izlediğim oldu :D İlk animem one piece diyebilirim sanırım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.