Jump to content
Türk Anime TV Forum
TasteLess

Animeye Nasıl Başladınız ve İlk İzlediğiniz Anime?

Önerilen İletiler

Bilmeden Yu-gi-oh, bakugan (xD) falan bilerek de School Days'i izledim ilk olarak. Tabi bilinçli izlediğimi seçememişim psikolojimi bozdu School Days zor düzeldim :D

yahu psikolojisi bozulmayan bi ben miyim nerenizi bozdu şu anime 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Komşum totoro ilk anime filmimdi. Bide Gökteki Kale. Çocukken izledigim için anime diye izlememiştim tabii :D

Dizi olaraksa Another. Arkadaşımın ısrarıyla başlamıştım iyiki de başlamışım burdan teşekkürler kendisine :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün internet cafede kocaman adamın biri çizgi film izliyordu. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum. :D Sonra biraz yanına oturup izledim. Alt yazılıydı. Dövüş sahneleri, espiriler falan baya hoşuma gitti. Dedim abi adı ne bunun? Dedi Kenichi. Ben de ilk izlediğim anime Kenichi oldu haliyle. HSD Kenichi :D Bunu izlediğim siteler hep anime falan diyordu. Biri Türkanime biri anizm falan öyle olunca bunun anime olduğunu anladım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anime olduğunu bilmeden Süngerbob izlemeye başladım internetten. Anime kavramını öğrendim ve aslında anime olmadığı gerçeğini öğrenince tüm çocuksu saf duygularım yıkıldı :D.

Animedeki İlk Şark Görevim: Clannnad dı sanırım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilki yugiohtur 10 sene önceden :D bilinçli olarak 3 sene önce bi arkadaşın üstün çabaları sonucu ölüm defterini izledim :D aslında arkadaş beni op veya narutoya başlatmaya çalışmıştı, bende "bu kadar çok bölümü izleyene kadar gelecek 20 yılımı planlarım" "dünya turuna çıkarım" "yaşamsal boyuttan soyutlanırım" diye türlü türlü dalga geçince arkadaş pes etmişti :D sonra kırmamak için çizimlerinide olgun gördüğüm hemde kısa diye ölüm defterine başladım.bugün ondan fazla anime izlemiş bulunmaktayım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk animem Naruto olmuştu. İşte Hinata ve Neji'nin dövüştüğü bölüme denk gelmiştim izlerken hep şey demiştim '' Bu çocuk kızı kesinlikle öldürdü kızın kaçışı yok '' felan diyordum derken bu noktaya kadar geldim. Ondan sonra animelere merakım iyice artınca tesadüfen burayı buldum. Bence en iyi anime izleme sitesi burası. ^_^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lise yıllarımda biraz Naruto fln bakmıs olsamda asıl anime izlemeye baslamam ünide oldu. üniversitenin ilk yılında oda arkadaşım One Piece izliyordu cp9 ile dövüşü sırasında ekranı görmüştüm. Demiştim ki bu ne böyle zürafayla fln dövüşüyor insan saçma. Arkadaşta sana 10 bölüm vereyim bi bak dedi. Bi verdi izleyiş o izleyiş sonra 2 gün aralıksız izlediğim oldu :D İlk animem one piece diyebilirim sanırım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok