Jump to content

Kira kahkahasının sahibi

.Tetsu.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

adamdaki yeteneğe bak be :D http://youtu.be/2mfT6V0jGUY

Marry mee :o O ne güzel gülüş. Ama birincilik benim için başkasındadır. Ergo proxy spoiler içerebilir, içermeye de bilir :huh: http-~~-//youtu.be/CAzQhShqIWE?t=7s 12. saniyeye kadar süren bu gülüşün

• 2 ay sonra...
Misafir The Utopian

Seslendirmenin girdiği hallerin hastasıyım.

Bu arada Youtube'da izlediğim bir video vardı; farklı dillerde Kira'nın gülüşü...

Orijinal dille -Japonca- başladı, İngilizce ile devam etti. İçimden en berbat bu olmalı dedim. Ardı ardına Macarca, Fransızca, Almanca, İtalyanca geldi.

Onları duyduğumda İngilizce seslendirmeye dua ettim.

Orijinal en iyisi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Güzel gülüyor. Adamlar bu işi alfabeyken öğreniyorlar, zati. Bu adamlar- yani Japonlar kültürleri gereği kendilerini farklılaştırmak ve farkındalılık sahibi olabilmeleri için böyle kültürel olgulara sahipler. Biz onları birbirine benzetiriz, ama adamlar kendileri birbirlerine benzese de bir gülme relatisesi sayeyesinde neler yapabiliyorlar. Biz ancak bir vapur yolculuğu sırasında ancak gereksiz kelimeleri birbirine harman çorban edip, güzel Türkçemizin içine edebiliyoruz, üstelik içi de tamamiyle küfürle ve anlamsız kelime öbekleri ile doluyken...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.