Jump to content

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

Hokage_Minato
 Share

Recommended Posts

1 yılda çılgın rakamlar

Resmi ekleyen

8 Haziran itibariyle Toonami izlenme rekorları kırarak tarihindeki en yüksek reytingleri gördü. Bleach 1.4 milyonu, Naruto 1.3 milyonu, One Piece 1.1 milyonu geçerken, programda en düşük sayıda izlenen Thundercats bile 812.000′e ulaştı. Toonami ayrıca bu başarısını geçtiğimiz yılın Haziran ayı rakamlarıyla karşılaştırarak ortaya koydu.

Toonami’nin başarısındaki en büyük faktörün daha önceki farklı yayıncılara göre gereksiz sansürlerden uzak olması ve büyük yaş kitlesine hitap etmesi olarak gösteriliyor.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

KAYNAK AnimeFantastica

naruto ve one piece in animesi mi izlenir,hadi bleachi anlarız animesi mangasında katlarca daha iyi.

Neden öyle diyorsun. Tamam Naruto'yu anladıkta bence One Piece'in animesi gayet iyi. Filler sayısı da gayet az.

Onlar nasıl reyting sayıları öyle. Gerçi o serilerle hakediyor.

Neden öyle diyorsun. Tamam Naruto'yu anladıkta bence One Piece'in animesi gayet iyi. Filler sayısı da gayet az.

Onlar nasıl reyting sayıları öyle. Gerçi o serilerle hakediyor.

One piece de bozmaya başladı,çizimleri aşırı renkli ve manganın 1 bölümünü yapıyoruz diye boşlukları çok saçma dolduruyor. Yok nefesini tutuyor sonra bırakıyor,ben zehirlenmem diyor. Animesi şu punk hazard itibariyle bozuk gözümde,hele marineford savaşında çok fazla sahneyi anlatmadan geçtiler.hele ejderi çok cocuksu çizmişler. Robin ve naminin mangada olan hatları anime de yok.

son mangayı okuyan anime de robin ile namiye saydırır :rolleyes:

Robin deresaya girdiğimizden beri,sınır tanımıyor. Namiyi unutuk :rolleyes:

Hele o banyo sahnesi,çocuğun bakışına hala gülüyorum. :lol:

Robin deresaya girdiğimizden beri,sınır tanımıyor. Namiyi unutuk :rolleyes:

Hele o banyo sahnesi,çocuğun bakışına hala gülüyorum. :lol:

Spoiler vermeye başladınız. Ben daha 697'deyim az kaldı. :D

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.