Jump to content

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Neden öyle diyorsun. Tamam Naruto'yu anladıkta bence One Piece'in animesi gayet iyi. Filler sayısı da gayet az.

Onlar nasıl reyting sayıları öyle. Gerçi o serilerle hakediyor.

Ya saçmalamayın, bana göre bleach dan sonra naruto shiippuuden geliyor. One P. karakterleri çok fazla karikatürize yani çocukça. Naruto S. son bölümlerinde artık Bleach tadı vermeye hatta daha da iyi olmaya başladı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamda Bleach'den beklendiği gibi devam etse ne olacak kim bilir

Bu arada symbiotic titanları bilen varmı :D

Bleach ve Naruto'nun ilk 2'de olması gayette normal... bence ikisi de çok kaliteli... hakkediyorlar sonuna kadar... ikisini de hiç sıkılmadan izledim, mangalarınıda sıkılmadan okuyorum. Uzun olmaların

One piece de bozmaya başladı,çizimleri aşırı renkli ve manganın 1 bölümünü yapıyoruz diye boşlukları çok saçma dolduruyor. Yok nefesini tutuyor sonra bırakıyor,ben zehirlenmem diyor. Animesi şu punk hazard itibariyle bozuk gözümde,hele marineford savaşında çok fazla sahneyi anlatmadan geçtiler.hele ejderi çok cocuksu çizmişler. Robin ve naminin mangada olan hatları anime de yok.

One Piece Toonami de ilk bölümlerde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece Toonami de ilk bölümlerde :D

Fark etmez,japonyada ki reytinglerini ele alınca çok az. Normalde one piece in tekrar bölümleri bile ilk 10dayken bleach 26 sıralarda geziyor. 2011 senesi ama bu senenin reytingleri bulabilsem ölme eşeğim ölme...

Edit=bleach süpernatural ve umutsuz ev kadınlarının reytingini geçmiş,tebrik etmeyi unutum :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu toonami yi yeni duyuyorum nası bişe filler gibi bişe mi? türkanimeye eklenecek mi?

brp sen çok yanlış anlamışsın google a bir bak istersen ne olduğuna

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oğlum, sen benden ne istiyorsun. Sana sataşarım oğlum bütün gün evdeyim, işsizim.(gerçi 2-3 hafta) açım oğlum açım :lol:

luffy ne demiş; acıktıysan, ye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.