Jump to content

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

1 yılda çılgın rakamlar

Resmi ekleyen

8 Haziran itibariyle Toonami izlenme rekorları kırarak tarihindeki en yüksek reytingleri gördü. Bleach 1.4 milyonu, Naruto 1.3 milyonu, One Piece 1.1 milyonu geçerken, programda en düşük sayıda izlenen Thundercats bile 812.000′e ulaştı. Toonami ayrıca bu başarısını geçtiğimiz yılın Haziran ayı rakamlarıyla karşılaştırarak ortaya koydu.

Toonami’nin başarısındaki en büyük faktörün daha önceki farklı yayıncılara göre gereksiz sansürlerden uzak olması ve büyük yaş kitlesine hitap etmesi olarak gösteriliyor.

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

KAYNAK AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamda Bleach'den beklendiği gibi devam etse ne olacak kim bilir

Bu arada symbiotic titanları bilen varmı :D

Bleach ve Naruto'nun ilk 2'de olması gayette normal... bence ikisi de çok kaliteli... hakkediyorlar sonuna kadar... ikisini de hiç sıkılmadan izledim, mangalarınıda sıkılmadan okuyorum. Uzun olmaların

naruto ve one piece in animesi mi izlenir,hadi bleachi anlarız animesi mangasında katlarca daha iyi.

Neden öyle diyorsun. Tamam Naruto'yu anladıkta bence One Piece'in animesi gayet iyi. Filler sayısı da gayet az.

Onlar nasıl reyting sayıları öyle. Gerçi o serilerle hakediyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neden öyle diyorsun. Tamam Naruto'yu anladıkta bence One Piece'in animesi gayet iyi. Filler sayısı da gayet az.

Onlar nasıl reyting sayıları öyle. Gerçi o serilerle hakediyor.

One piece de bozmaya başladı,çizimleri aşırı renkli ve manganın 1 bölümünü yapıyoruz diye boşlukları çok saçma dolduruyor. Yok nefesini tutuyor sonra bırakıyor,ben zehirlenmem diyor. Animesi şu punk hazard itibariyle bozuk gözümde,hele marineford savaşında çok fazla sahneyi anlatmadan geçtiler.hele ejderi çok cocuksu çizmişler. Robin ve naminin mangada olan hatları anime de yok.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.