Jump to content

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamda Bleach'den beklendiği gibi devam etse ne olacak kim bilir

Bu arada symbiotic titanları bilen varmı :D

Bleach ve Naruto'nun ilk 2'de olması gayette normal... bence ikisi de çok kaliteli... hakkediyorlar sonuna kadar... ikisini de hiç sıkılmadan izledim, mangalarınıda sıkılmadan okuyorum. Uzun olmaların

Bleach......Öyle uzun zaman olduki :(

Rukia nın ichigoyu zopalamasını özledim.renji ile birbirlerine hırlamalarını özledim.kenpachi nin "alayına go" sunu özledim.Aizen in herkese tek atmasını özledim.Herşeyini özledim............

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach ve Naruto'nun ilk 2'de olması gayette normal... bence ikisi de çok kaliteli... hakkediyorlar sonuna kadar... ikisini de hiç sıkılmadan izledim, mangalarınıda sıkılmadan okuyorum. Uzun olmalarına rağmen insanı sıkmıyor (fiillerden bahsetmiyorum :D) kısa olupta bıraktığım çok anime oldu mesela... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach ve Naruto'nun ilk 2'de olması gayette normal... bence ikisi de çok kaliteli... hakkediyorlar sonuna kadar... ikisini de hiç sıkılmadan izledim, mangalarınıda sıkılmadan okuyorum. Uzun olmalarına rağmen insanı sıkmıyor (fiillerden bahsetmiyorum :D) kısa olupta bıraktığım çok anime oldu mesela... :)

One piece izle,vagapond oku. Bleach hak ediyor animesi kaliteli ama o kadar fazla çizim hatası olan narutonun izlenme nedeni sadece yapılan reklamları.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One piece izle,vagapond oku. Bleach hak ediyor animesi kaliteli ama o kadar fazla çizim hatası olan narutonun izlenme nedeni sadece yapılan reklamları.

Çizim hataları benim gözüme o kadar batmadı ama gayette iyi konusu var.. One Piece karşı bir ön yargım var, izlyeceğimi zannetmiyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one piece reklamı yapılmıyor mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one piece reklamı yapılmıyor mu?

Abd de yapılmıyor erdem,zaten yayıncılarına bakarsan farklı şirketler. Naruto ile bleachi aynı kişi pazarlıyor ve zaten manga satışlarında adamlar izledikleri taktiği söylediler.

Çizim konusunda batmak falan,narutoya kötü demiyorum. Animesi berbat diyorum,one piece de öyle. Manga olarak bakarım o yüzden one piece herkes önyargılı ben şu ana kadar izledim iğrenç diyen görmedim. Japonya da reytingler bunun tam tersi,naruto yerlerde one piece 6.sırada oluyor. Manga satışlarını biliyorsundur zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abd de yapılmıyor erdem,zaten yayıncılarına bakarsan farklı şirketler. Naruto ile bleachi aynı kişi pazarlıyor ve zaten manga satışlarında adamlar izledikleri taktiği söylediler.

Çizim konusunda batmak falan,narutoya kötü demiyorum. Animesi berbat diyorum,one piece de öyle. Manga olarak bakarım o yüzden one piece herkes önyargılı ben şu ana kadar izledim iğrenç diyen görmedim. Japonya da reytingler bunun tam tersi,naruto yerlerde one piece 6.sırada oluyor. Manga satışlarını biliyorsundur zaten

kötü diyorsun demedim ama japonya da bu kadar satılan şey amerika da illaki reklamı yapılır

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kötü diyorsun demedim ama japonya da bu kadar satılan şey amerika da illaki reklamı yapılır

Hacı olmuyor işte,naruto ile bleachin abd de satan şirket aynı. One piece tabi reklam yapılıyor. Ama bu bir bleachin narutonun kadar etmez. Narutonun ücretsiz figür dağıtımları,yarışmaları,tv reklamları falan. One piece göre fazla reklamı kısacası
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.