Jump to content

Natsu ve Zeref ?

DEATHSLIDES

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aşıklar birbirlerine ama erza aralarına giriyor.

iyidir :D şaka şaka bence zeref ölmek istiyodu natsununda onu öldürebilecek kadar güçlü olduğuna inanıyodu mangasını okumuyorum o yüzden tam bilemicem ama bence böyle :D

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum... Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den ö

• Forum Admin

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum...

Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den öğrenmiş olabilir... Benim daha bomba bir teorim de şu:

Bence İgneel ile Zeref arasında çok büyük bir bağlantı var... Hatta aynı varlık ya da bir varlığın iki parçası bile olabilirler... Çünkü İgneel ile ilgili bir bölümde buna benzer bişey söyleniyordu...Ya da aynı Natsu gibi Zeref de zamanında İgneel tarafından yetiştirilmiş olabilir... Mangayı da okumuyorum ne zamandır.. Okuyanlar belki de bu kız ne saçmalıyor diyebilirler :D ama mangayı okumadan animedeki pelerinli kişiyi de tahmin etmiştim B) belki teorilerim doğru çıkar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum...

Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den öğrenmiş olabilir... Benim daha bomba bir teorim de şu:

Bence İgneel ile Zeref arasında çok büyük bir bağlantı var... Hatta aynı varlık ya da bir varlığın iki parçası bile olabilirler... Çünkü İgneel ile ilgili bir bölümde buna benzer bişey söyleniyordu...Ya da aynı Natsu gibi Zeref de zamanında İgneel tarafından yetiştirilmiş olabilir... Mangayı da okumuyorum ne zamandır.. Okuyanlar belki de bu kız ne saçmalıyor diyebilirler :D ama mangayı okumadan animedeki pelerinli kişiyi de tahmin etmiştim B) belki teorilerim doğru çıkar :D

kahine güvenelim o zaman :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

biraz komik olabilir ama bence zeref natsunun babası yada torunu.dikkat edersenz hem natsu yaşı belirli değl hemde laxus fairy taile savaş açtığında ve freedin lonca binasına koyduğu yazıda 80 yaş üstü burdan çıkamaz yazıyordu değlmi aslında bunu master içindi ama natsuda çıkamamıştı belki zeref natsunun kendi soyundan geldiği için kendi sini yenebileceğne inanıyordu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

biraz komik olabilir ama bence zeref natsunun babası yada torunu.dikkat edersenz hem natsu yaşı belirli değl hemde laxus fairy taile savaş açtığında ve freedin lonca binasına koyduğu yazıda 80 yaş üstü burdan çıkamaz yazıyordu değlmi aslında bunu master içindi ama natsuda çıkamamıştı belki zeref natsunun kendi soyundan geldiği için kendi sini yenebileceğne inanıyordu

çok mantıklı :o :o :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

aslında hiç teoriye gerek yok cevap gayet acık ve bellı laxus ile natsunun dövüşünden sonra grandeeney igneel in ynına gittiğinde

grandeeney igneel e haklısın zeref; oldugunu asla bilmemeli diyor. nasıl grandeeney poluchka ise zeref de igneel dir ve edolas kaçkınıdır ...

Çok mantıklııııı :o :o :o

Herkesin teorisi çok mantıklı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hiç düşünmemiştim ama şöyle bişey olsa şaşırmam sanırım:

bu arada 4-5 haftadır mangasını okumuyorum, eksik bilgi olabilir. ya da manga okumayanlar için spoiler içerik olabilir, ben karışmam :D

Ejderhalar arasında savaş oluyor, bir grup ejderha yenilmemek ve "insan hakları" için insanlara Dragon Slayer büyüsünü öğretiyor. Aynı zamanda Acnologia en güçlü ejder, aslında en güçlü Dragon Slayermış ama o kadar fazla ejderha öldürmüş ki sonunda kendisi de ejderha görünümüne girmiş. Zeref de Acnologia'yı kontrol edebilen tek kişi, yani o kadar güçlü bir büyücü.

Şimdi bana göre Igneel insanlara Dragon Slayer öğretenler arasındaki en güçlü ejderha. 1. kaynağım: çünkü Fairy Tail shounen manga. Shounen mangalarda ana karakterin ailesi şaşırtıcı derecede güçlü olur, bkz. Naruto, One Piece vs. 2. kaynağım: Ejderhaların bir bölümü Rogue sayesinde yer yüzüne geldiğinde tamamiyle ateşten oluşan ejderha Igneel'e çok saygı duyuyordu. Natsu "Igneel" der demez Natsu'ya karşı tavırları değişti. Üstelik kendisi insanlardan nefret eden grupta olmasında rağmen. Yani Igneel düşmanları arasında da korkulan bir ejderhaydı.

Bence Zeref şöyle bi mantık yürütmüştür "Igneel en güçlü ejderhalardan olduğu için Igneel'in hocalığını yaptığı insan da çok güçlü olmalıdır." Ya da belki Igneel'in hocalığını yaptığı kişinin kendisine rakip olabilecek tek kişi olduğunu düşünüyordur. Ya da Natsu'dan yola çıkarak Igneel'i bulmak istiyor olabilir.

Zeref'in Igneel olabileceğini düşünmüyorum, çünkü Zeref vaktinde ejderhalarla savaşmış ve Acnologia'yı kendi kontrolüne almış bir büyücü. Bu dönemde Igneel de aktifti yani, aynı zaman 2 yerda olamıycağına göre Zeref Igneel olamaz.

Natsu'nun da 80 yaşından büyük olcağını düşünmüyorum, çünkü çocukluğunu hep beraber seyrettik. Diğer herkesle eşit derecede yaşlanıyor. Yani görünen yaşı doğru yaşı olmalı.

Ha ama 80 yaşından büyük olmayıp da Zeref'in çocuğu/torunu olabilir. Çünkü Zeref hafızası kayıp mal mal geziyordu bi aralar. O dönemde Natsu'yu peydahlamış olabilir, zaten Natsu da ailesini tanımıyor. Shounen manga olduğuna göre Natsu'nun ailesinin sağlam olması lazım :D

Neyse teorimi toparlıyım ben, bence Zeref'in korktuğu tek ejderha Igneel. Bu yüzden Igneel'in öğrencisinden de çekiniyor. Şöyle bi düşününce, mesela Acnologia en güçlü ejderha ama hayatta olan ejderhalar da var yani gücü Acnologia'ya yakın olan ejderhalar olması lazım. Bunlardan biri hatta en güçlüsü Igneel dersek, hatta Acnologia'yı yenebilir dersek Zeref'in Natsu fantezisi çözülür sanırım.

edit: kalınlaştırdım biraz okunaklı olsun diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.