Jump to content

Natsu ve Zeref ?

DEATHSLIDES

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aşıklar birbirlerine ama erza aralarına giriyor.

iyidir :D şaka şaka bence zeref ölmek istiyodu natsununda onu öldürebilecek kadar güçlü olduğuna inanıyodu mangasını okumuyorum o yüzden tam bilemicem ama bence böyle :D

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum... Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den ö

seriyi fillere soktuğuna göre uzatır bir kaç haftadır filler seri. zeref ile natsu arasındaki bağ slayerlikden başka birşey sonuçta okadar slayer var neden natsu kan bağı olabilir veya geçmişte onun bir parçasıydı veya natsunun gerçek ailesiyle bir bağı vardı zerefin ilişki tarzında, sonuçta lucy'nin annesininde bir bağı var oda ejderhalar kaybolduğunda ölmüştü, ve tek büyü'nün ne olduğunu biliyordu. buda zeref demek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ikisinden biri kız olsa bu şevkati anlarım :) normaldir natsu çok tatlı o pembe saçıyla zeref ise o küçük emrah modlarıyla sevimli :)  aralarında kesin bir bağ var başka çözümü yok benim düşüncem bunlar daha önce birdi ve ikiye ayrıldılar belki gerçek zeref natsudur Grand.. söylediği zeref olduğunu bilmemeli zerefin hayatta olduğunu bilmemeli diycem resmen natsu için söylenmiş bir laf bu işte tüm teorilerim burda çürüyor benim xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o İshgal Tanrılarında biri de Yuri Gibi Geliyor bana ama onların Zerefle bir alakası olduğunu düşünmüyorum Ama Yuri Şüpheli biraz Mavis onun 20 yaşlarında olduğunu söylemişti ama o da görünebilir ama öyle değilim demişti Bu Anime de Zeref ve Acnologia'dan başka 400 yaşından büyüklerde karşımıza çıkacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben sadice animeden ilerlediğim için Tahminde bulunucam mangaya hiç geçmedim. ' Zeref başlarda Gelecekte böyle bir güçle Dünyayı tehtit ediceni tahmin etti ve bunu durdurucak kişinin sadice natsu oldunu Gördü ( 6. his gibi aga çaktın -_- ) olaylar ondan sorna başlıyor zatn.  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

biraz komik olabilir ama bence zeref natsunun babası yada torunu.dikkat edersenz hem natsu yaşı belirli değl hemde laxus fairy taile savaş açtığında ve freedin lonca binasına koyduğu yazıda 80 yaş üstü burdan çıkamaz yazıyordu değlmi aslında bunu master içindi ama natsuda çıkamamıştı belki zeref natsunun kendi soyundan geldiği için kendi sini yenebileceğne inanıyordu

Benimde bu konuda bir teorim var. Orda gajeelde çıkamamıştı. Bence igneel natsunun içinde metalicanada gajeelin içinde mühürlü olabilir. Biliyorsun ejderhalar +400 yaş. Bu yüzden çıkamamış olabilirler. Ve Zerefte natsunun içinde igneelin mühürlü olduğunu ve igneelin çok güçlü olduğunu bildiği için sadece natsunun kendisini yenebileceğini düşünüyor olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.