Jump to content

Natsu ve Zeref ?

DEATHSLIDES

Önerilen İletiler

haftaya mangada çıkıcak ne olduğu o olayında  :P teori olarak natsunun zerefin yarattığı bi şeytan olduğu var elimde  :mellow: hatta baya desteklide spoiler olur diye yazmıyorum  :lol:

Onu eğitenin Zeref olduğunu bilmemeli diyordu İgneel bir bölümde kesin Natsu'yu eğiten Zeref'ti bence ben öyle algılamıştım o sahneyi. Demon yönü vardır Natsu'nun belki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aşıklar birbirlerine ama erza aralarına giriyor.

iyidir :D şaka şaka bence zeref ölmek istiyodu natsununda onu öldürebilecek kadar güçlü olduğuna inanıyodu mangasını okumuyorum o yüzden tam bilemicem ama bence böyle :D

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum... Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den ö

gray buzlu çay içsin keyfi yerine gelir  :lol: bahsettiğin bölüm 48.bölüm ft çevirisi rezaletti ama ftizle.com sitesinden yeniden izleyebilirsin düzelttiler çeviriyi

orda zeref....neyse diyor zaten olayların daha civcivlenmediği anlarda o kadar büyük spoiler vermezler :D

evet fairy tail manyağıyım  :mellow: bilebiliceğin herşeyi söyleyebilirim  :lol:

Spoiler olur diye silmiştim gray'in olayını. gerek yokmuş. Çeviri anlaşılmazdı yani. :D

Zeref Natsu'nun karanlık hali olabilir Natsu'ya benziyor biraz yüz boy tip olarak. Nasıl diğer shounenlerde baş kahramanları karanlık hali varsa Natsu'nun ki de Zeref olabilir. İchigo'nun Hollow İchigo'ydu bir nevi.Zeref'in antisi Natsu'yse Natsu ve Zeref aynı kişi bence. Benim en başından tahminim buydu aslında çıkmaz büyük ihtimalle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

END büyük ihtimal natsu çıkıcak Evil Natsu Dragneel şeklinde

mangada bi kitap var o açılınca zerefin en güçlü şeytanı serbest kalıyor yıllar önce igneelin mühürleyemediği bi şeytan kendisi desteğide şurdan zerefin natsuyu tanıması daha güçsüzsün demesi igneelin mangada natsuya o kitabı sakın açma sadece al demesi gibi gibi gibi

yani natsu büyük ihtimal zerefin yarattığı en güçlü şeytan çıkıcak tabi bi haftayı beklemek lazım :P

spoiler sana vermature :D natsunun ne çıkıcağını allah bilir  :P bide hiro biliyo ama söylemez yarına kadar troll  <_<  allahın trollü  <_<  harcadı bacchusu hiç unutmıycam :D

Ver ver önemli değil o kadar. Beni dahada meraklandırıyor heveslendiriyor spoilerlar yoksa buraya girmezdim. :lol:

O zaman kitabı yok etmeleri mantıklı olur. Açmamaları lazım ya da illa açıp demon'ı yok etmeleri lazım. Natsu'ysa eğer Natsu kitap açılınca kontrolden çıkar Natsu değildir o zaman İgneel'le bağlantısı olduğu için Zeref biiyordur Natsu'yu belki sadece. Kafam karıştı iyice. :D Yarın mıymış günü öğrendiğim iyi oldu manga gününü. Yarında her şeyi açıklamama ihtimalleri var. Bana uzrtırlar gibi geliyor Zeref'le savaşacaklar sanırım. O nasıl olacaksa tabi kasar biraz. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

END büyük ihtimal natsu çıkıcak Evil Natsu Dragneel şeklinde

mangada bi kitap var o açılınca zerefin en güçlü şeytanı serbest kalıyor yıllar önce igneelin mühürleyemediği bi şeytan kendisi desteğide şurdan zerefin natsuyu tanıması daha güçsüzsün demesi igneelin mangada natsuya o kitabı sakın açma sadece al demesi gibi gibi gibi

yani natsu büyük ihtimal zerefin yarattığı en güçlü şeytan çıkıcak tabi bi haftayı beklemek lazım :P

spoiler sana vermature :D natsunun ne çıkıcağını allah bilir  :P bide hiro biliyo ama söylemez yarına kadar troll  <_<  allahın trollü  <_<  harcadı bacchusu hiç unutmıycam :D

Şok geçirdim :D İgneel mühürleyemediyse İyi olanını bu yüzden bulup eğitmiş olabilir sadece o yenebilir diye düşünüp. Mindblown!! Mangaya bakmazdım animenin hevesi kaçacak diye ama şimdi bakmazsam kafayı yerim ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.