Jump to content

Natsu ve Zeref ?

DEATHSLIDES

Önerilen İletiler

hadi be tuh keşke herşeyi anlatsaymışım manga tartışıcak adam yok piyasada kitabı en son zeref aldı walla yarın açar natsu pisikopata bağlar dağıtır ortalığı sonra gildarts gelir jellal gelir noluyor ulen burda diyerek alırlar natsuyu güzel yazdım

bide acnologia var o çocuğun kaderi nolucak bide lumen var bi çıktı bi çıkmadı şu arcı animede görmek vardı beee ha bide mard geer ı harcadı allahın trollü

bazen kubo mu daha troll mashima mı diye düşünüyorum

sakin olamıyorum  ^_^

Kubo daha troldür bence. Bleach'ide mangaya geçtim el mahkum animesi çıkmadığı için. Manga okumak güzel ama insan renkli ve daha canlı görmek istiyor olanları.

Yalnız Fairy Tail'in animasyon çizimi bu sezonun tırt diyorlar hakikaten banada öyle geldi. Bir manga çiziminde bakıyorum sahneye birde animede dağlar kadar fark var. Manganın çizim kalitesi çok iyi. İnşallah şu dandik filler arc biterde mangada ki olaylar bir an evvel başlar o zamanada çizimler daha iyi olur diye ümit ediyorum.

Dediğine göre bir sürü kötü adam geliyor. Bleach'in yazarı daha trol çünkü adam bir kerede gözünü kırpmadan tüm arancarları haradı. quincy arcda sürekli dengeleri şaşırttı bir iyiler yendi bir kötüler şeklinde patır kütür diye gidiyor hepsi. Fariy daha tutarlı bir arc 2 kötü yeneceklerse çok değil. Zeref bence savaşmıcaktır Zeref'in başka planları var gibi geliyor bana. Zeref'ten kitabı alamazlar çünkü öylece Zeref o kitapla bir planı vardır gider gibi geliyor kitabı alıp. Belki Dragonlar yardım edecektir onları boşuna getirmedi. Ya da Dragonlarda Zeref'e bağlıysa yandılar işte o zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aşıklar birbirlerine ama erza aralarına giriyor.

iyidir :D şaka şaka bence zeref ölmek istiyodu natsununda onu öldürebilecek kadar güçlü olduğuna inanıyodu mangasını okumuyorum o yüzden tam bilemicem ama bence böyle :D

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum... Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den ö

• 2 hafta sonra...

biraz komik olabilir ama bence zeref natsunun babası yada torunu.dikkat edersenz hem natsu yaşı belirli değl hemde laxus fairy taile savaş açtığında ve freedin lonca binasına koyduğu yazıda 80 yaş üstü burdan çıkamaz yazıyordu değlmi aslında bunu master içindi ama natsuda çıkamamıştı belki zeref natsunun kendi soyundan geldiği için kendi sini yenebileceğne inanıyordu

O 80 yaş teorisine bi teori sunuyum ben :)

manga okuyanlar bilir igneel Natsu nun içinde uyku durumunda idi yani orda çıkmamasının sebebi bence igneel sonuçta ejderha . Natsu igneel ile beraber iken çocuktu ortadan kayboldu Natsu fairy tail e katıldı 7 sene geçti aradan şu an 15li yaşlarda yanlış mı biliyorum sacmaliyor muyum yoksa haklı miyim orası sizin takdirinizde

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bir şey olcağı belliydi zaten deniliyordu o tahmin Natsuyla alakalı

Tartarus arctan evvel bir tane arc varmış ondan sonra tartatus. Animasyon Tartarusa kadar düzelir inşallah biraz daha. 

Yeni kötüyüde merak ettim hoş birine benziyormuş çizimden anladığım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu dimi :D adamım ya :D

fairy_tail_382___e_n_d____marde_guille_m

O değil de natsu ve gray arasında bi dövüş de olabilir.

bilindiği üzere gray şeytan katili büyüsünü aldı babasından natsu nun da end olduğu kesinleşince ben aralarında ölümüne bi dövüş olabilir diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değil de natsu ve gray arasında bi dövüş de olabilir.

bilindiği üzere gray şeytan katili büyüsünü aldı babasından natsu nun da end olduğu kesinleşince ben aralarında ölümüne bi dövüş olabilir diye düşünüyorum.

Geçen sayfalarda şaka yollu dediydim Gray demon slayer Natsu'yu yakalar diye. Bir kavga dövüş bekleyebiliriz. Sonuçta Naruto'dan esinlecenek biraz kavga dövüş yaparsa eğer. Gray'in pek Sasuke'yle alakası olmasa da karakter olarak. Mard Geer'de karizmatikmiş biraz Gray'e benzettim Zeref'e de benziyor azıcık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.