Jump to content

İmza çalışmalarım :D

Share

Recommended Posts

Merhabalar :D Hazır grafik bölümünü okuyorum,bu işlerede başvurdum :D Böyle şeyler yapmayı gerçekten çok seviyorum.İmza,broşür,afiş vs. eğlenceli bir iş bence ^^ Sizlere animelerle ilgili yaptığım imzalarımı sergiliycem,eğer istediğiniz özel bir imza olursa yaparım ^^ :D İsterseniz yaptıklarımı kullanabilirsiniz...Yorumlarınızı bekliyorum,anime yapmamıştım hiç ilk defa denedim bugün ^^

Resmi ekleyen

Kimi Ni Todoke <3

Resmi ekleyen

Naruto <3

Resmi ekleyen

Fairy Tail <3

Resmi ekleyen

Fairy Tail <3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bunlarda anime dışı yaptıklarım ^^ Yani Kore ile alakalı olanlar :D

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Grafik bölümü yazısını okuduğum anda "e-dergi" diyerek tepki verdim meğer yalnız değilmişim. :D Emel de hemen atılmış. :D İmzalar güzel olmuş ellerine sağlık. Cidden Türkanime'nin ilk dergisinin olduğu formata çevirebilirsen bana bi ulaşıver çok mutlu olurum. :D

Bu arada şu koreli oğlan ne şekermiş öyle. :D

Güzel şeyler çıkmış, uğraşmışsın belli. Kimi ni todoke yi görünce eski muhabbetlerimiz geldi aklıma.

Teşekkürler..

bakale e dergi oluşturmayı da biliyor musun :ph34r:

Edit: Eline sağlık güzel olmuşlar :D

Benim tek imza çalışmam üniversitede arkadaşlarımın yerine imza atmak için yaptığım çalışmalardır :D

Teşekkürler.Bilmiyorum yani hiç uğraşmadım :/ Haha :D

imzaların çok hoş olmuş :)

Teşekkürler ^^

Grafik bölümü yazısını okuduğum anda "e-dergi" diyerek tepki verdim meğer yalnız değilmişim. Emel de hemen atılmış. İmzalar güzel olmuş ellerine sağlık. Cidden Türkanime'nin ilk dergisinin olduğu formata çevirebilirsen bana bi ulaşıver çok mutlu olurum. :D

Bu arada şu koreli oğlan ne şekermiş öyle. :D

Tam olarak anlamadım Türkanime'nin e dergisi var biliyorum ama formata çevirmek derken ? :D Teşekkürler ^^

acıkcası park jiyeyon yazanı sevdim hatta süper olmuş ama diğerkilerini pek beğenmedim

Teşekkürler..

Kimi Ni Todoke çok şirin olmuş,emeğine sağlık çok güzeller ^_^

Teşekkür ederim ^^