Jump to content

İmza çalışmalarım :D

Önerilen İletiler

Merhabalar :D Hazır grafik bölümünü okuyorum,bu işlerede başvurdum :D Böyle şeyler yapmayı gerçekten çok seviyorum.İmza,broşür,afiş vs. eğlenceli bir iş bence ^^ Sizlere animelerle ilgili yaptığım imzalarımı sergiliycem,eğer istediğiniz özel bir imza olursa yaparım ^^ :D İsterseniz yaptıklarımı kullanabilirsiniz...Yorumlarınızı bekliyorum,anime yapmamıştım hiç ilk defa denedim bugün ^^

Resmi ekleyen

Kimi Ni Todoke <3

Resmi ekleyen

Naruto <3

Resmi ekleyen

Fairy Tail <3

Resmi ekleyen

Fairy Tail <3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bunlarda anime dışı yaptıklarım ^^ Yani Kore ile alakalı olanlar :D

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bakale e dergi oluşturmayı da biliyor musun :ph34r: Edit: Eline sağlık güzel olmuşlar :D Benim tek imza çalışmam üniversitede arkadaşlarımın yerine imza atmak için yaptığım çalışmalardır :D :D

Merhabalar :D Hazır grafik bölümünü okuyorum,bu işlerede başvurdum :D Böyle şeyler yapmayı gerçekten çok seviyorum.İmza,broşür,afiş vs. eğlenceli bir iş bence ^^ Sizlere animelerle ilgili yaptığım imz

Güzel şeyler çıkmış, uğraşmışsın belli. Kimi ni todoke yi görünce eski muhabbetlerimiz geldi aklıma.

Grafik bölümü yazısını okuduğum anda "e-dergi" diyerek tepki verdim meğer yalnız değilmişim. :D Emel de hemen atılmış. :D İmzalar güzel olmuş ellerine sağlık. Cidden Türkanime'nin ilk dergisinin olduğu formata çevirebilirsen bana bi ulaşıver çok mutlu olurum. :D

Bu arada şu koreli oğlan ne şekermiş öyle. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel şeyler çıkmış, uğraşmışsın belli. Kimi ni todoke yi görünce eski muhabbetlerimiz geldi aklıma.

Teşekkürler..

bakale e dergi oluşturmayı da biliyor musun :ph34r:

Edit: Eline sağlık güzel olmuşlar :D

Benim tek imza çalışmam üniversitede arkadaşlarımın yerine imza atmak için yaptığım çalışmalardır :D

Teşekkürler.Bilmiyorum yani hiç uğraşmadım :/ Haha :D

imzaların çok hoş olmuş :)

Teşekkürler ^^

Grafik bölümü yazısını okuduğum anda "e-dergi" diyerek tepki verdim meğer yalnız değilmişim. Emel de hemen atılmış. İmzalar güzel olmuş ellerine sağlık. Cidden Türkanime'nin ilk dergisinin olduğu formata çevirebilirsen bana bi ulaşıver çok mutlu olurum. :D

Bu arada şu koreli oğlan ne şekermiş öyle. :D

Tam olarak anlamadım Türkanime'nin e dergisi var biliyorum ama formata çevirmek derken ? :D Teşekkürler ^^

acıkcası park jiyeyon yazanı sevdim hatta süper olmuş ama diğerkilerini pek beğenmedim

Teşekkürler..

Kimi Ni Todoke çok şirin olmuş,emeğine sağlık çok güzeller ^_^

Teşekkür ederim ^^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.