Jump to content

One Piece’e Bir Ara Daha

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Boğaz iltihabının ne olduğunu biliyor musun sen?

Tedavisi iyi yapılmasa ölüme götürür.

Ben boğaz iltihabından bahsetmedim kardeşim dikkatli okursan "Yine mi?" dedim yani burada demek istediğim yine mi ara verdi. Ve devamını kast ediyorsan "Gerçi japonlarda bir garip nedense nezle oluyorlar ama bunu çok abartıyorlar" burada demek istediğim ise japonların en küçük hastalığı abartması. Eichiri Oda'yı kast etmiyordum...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu manga bitmez hacı,bu ara benim bildiğim jumpun zorunlu yaptığı bir şey. Oda tam iyileşmeden döndüğü için,zorunlu olarak tatil verdiler diye biliyorum. Diğer taraftan arkadaş manga yeni heyecanland

Hay ya ne naz yaptı buda ha gönderecem burdan has hakiki tarhana çorbasını gör bak bişeyi kalıyormu :D

Ben boğaz iltihabından bahsetmedim kardeşim dikkatli okursan "Yine mi?" dedim yani burada demek istediğim yine mi ara verdi. Ve devamını kast ediyorsan "Gerçi japonlarda bir garip nedense nezle oluyorlar ama bunu çok abartıyorlar" burada demek istediğim ise japonların en küçük hastalığı abartması. Eichiri Oda'yı kast etmiyordum...

Odanın arasına gelip bundan niye bahsediyorsun arkadaşım?

İyi ne güzel oftopic yapsın o zaman herkes;

Ne olacak bu akçabat sebat sporun hali ya yılardır en son ligte hep sonuncu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Odanın arasına gelip bundan niye bahsediyorsun arkadaşım?

İyi ne güzel oftopic yapsın o zaman herkes;

Ne olacak bu akçabat sebat sporun hali ya yılardır en son ligte hep sonuncu.

Tartışma çıkarmak gibi bir isteğim yok ama açığımdır da. Yorumumda sadece offtopic yok dikkat ettin mi yoksa hala dikkatsiz gezmekte kararlı mısın ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışma çıkarmak gibi bir isteğim yok ama açığımdır da. Yorumumda sadece offtopic yok dikkat ettin mi yoksa hala dikkatsiz gezmekte kararlı mısın ?

Offtopic full oftopic arkadaş sen orada fail bir yorum yapmışsın. Offtopic yaptıysan bunun başı sonu az yok. Sen orada yanlış bir şey dedin,ve savunma olarak ben onu kast etmedin dedin. Oftopic yaptın iş bu kadar basit. Ve arkadaş bana öğretmeyin şunları senin yazını senden iyi anlarım ben merak eyleme.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Offtopic full oftopic arkadaş sen orada fail bir yorum yapmışsın. Offtopic yaptıysan bunun başı sonu az yok. Sen orada yanlış bir şey dedin,ve savunma olarak ben onu kast etmedin dedin. Oftopic yaptın iş bu kadar basit. Ve arkadaş bana öğretmeyin şunları senin yazını senden iyi anlarım ben merak eyleme.

Benim yazımı benden daha iyi anlamak? Çh, forumda gezerken seni bir çok konuda böyle şeyler gördüm gerçekten sen kendini entellektüel veya onun gibi bir şey mi sanıyorsun ? Neyse tamam hata benimdi kusura bakma Konu iyice dağıldı...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence adam çaktırmadan yazıyor, aklında fikir gelmedi biraz fikir ediniyor ve yazıyor azıcık biriktiriyor, mangaya filler koyamıyor ya c:

Geçmis olsun ne diyelim.Animeler teker teker ara veriyor.Haklılar ama onların da tatile ihtiyaçları var :D

Anime değil manga :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.