Jump to content

Sanji yarı şeytan olabilir mi? //spoiler içerir!

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Sanji'nin kaşlarındaki kıvrımlarla şeytan meyvelerinin üzerlerindeki benzerliği farketmişsinizdir.

Resmi ekleyen

Sanji'nin yanan bacağına "Diable Jambe" (Şeytan'ın bacağı) demesi de cabası. Tamam bunu Luffy'nin kolunu haki ile yakarak vurması ile aynı şekilde yaptığını söyleyebiliriz. Şimdi şu da var, bu adam sinirlenince tamamen yanıyor, üstelik aşçı olmasından yola çıkarak çocukken kaza ile bir şeytan meyvesinden küçücük bir parça yemiş olabileceğini düşünüyorum. Bu arada Sanji tayfadaki ilk haki kullanıcısıdır(farkında olmadan).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Adam sinirlenince tamamen yanıyor ama kadınlara bişey olunca veya onları kıskanınca. Ortam olsun ve komiklik olsun diye alev alıyordur ?

cp9 takitkleri onlar, özel bir şey olmasa da, denizcilerin geliştirdiği teknikler, sanji bunu yanlışıkla öğreniyor bir nevi....

mafya 28 yorumumun tamamini okumamissin seytan meyvesinden kucuk bir parca isirmanla tamamini yemen arasinda fark yok hatta yeme cunku tadi berbat ama sen meyve gucunu aldiğinda meyvenin geriye kal

Posted Images

Abi olaya bak, bkanlioz arkadaşımız ilk mesajını konuma attı, ilkleri yaşatıyorum :D

Ben olabilitesi yüksek diye düşünüyorum, baktım yabancı forumlarda da benzer teoriler var. Hafızam beni yanıltıyor mu bilmiyorum ama şöyle düşününce farkettim. Tüm arclarda, yapılan savaşlarda her zaman bir şekilde en az hasarı Sanji alıyor. Oda Sanji üzerinden bir şeyler döndürecek gibi geliyor bana.

Bu arada Sanji'nin o çocukken ki aç kalma hikayesinde ne ağlamıştım be, hiç unutmam o kurguyu... :wacko: :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.