Jump to content

Cosplay Yardım

uchiha_n

Önerilen İletiler

ara sıra pantolonda giyiyor :D

asdfghj :D

Aika Fuwa diyicem ama saçının rengi biraz açık ve kesimi değişik açıkçası :D

Chitanda Eru var .

Ayrıca Tonari no Kaibutsu-kun daki kız karakterlere bakabilirsin adlarını hatırlamadım :D

Bunlar tam uymuyor söylediklerine ama bak istersen ^_^

teşekkürler, baktım hepsine ama maaşallah ufacık etek giymeyen öğrenci yok animelerde de :D

peki şöyle sorsam,

kahkülü ya da perçemi olmayan bildiğimiz dümdüz uzun saçlı, kahverengi saçlı-gözlü anime karakteri var mı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar tahmin edeceğiniz üzere cosplay yapmak istiyorum.Ama hangi karakteri yapsam bilemedim.Sizden vereceğim kriterlere uygun anime karakteri söylemenizi rica ediyor ve şimdiden teşekkür ediyorum

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=432130910212632&set=a.432129646879425.1073741832.160186370740422&type=1&permPage=1 Bu abi 2. oldu. :D Aa Nurcan crossplay yap kankiiiğğ. Yakışıklı b

peki şöyle sorsam,

kahkülü ya da perçemi olmayan bildiğimiz dümdüz uzun saçlı, kahverengi saçlı-gözlü anime karakteri var mı :D

durara da bir kız vardı o olur belki :D spoiler da bulunan kız

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyi fikir :D kız seninle görüşmeyeli çok oldu özele gelsene ;)

ama işte okul kıyafeti var onda da .ceketi nasıl dikeyim :( fln fln..

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=432130910212632&set=a.432129646879425.1073741832.160186370740422&type=1&permPage=1

Bu abi 2. oldu. :D Aa Nurcan crossplay yap kankiiiğğ. Yakışıklı bir delikanlı ol lan Koreli sevgilim diye gezdirem seni asasda. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://www.facebook...pe=1&permPage=1

Bu abi 2. oldu. :D Aa Nurcan crossplay yap kankiiiğğ. Yakışıklı bir delikanlı ol lan Koreli sevgilim diye gezdirem seni asasda. :D

kanka anlatmadım size de beni geçenlerde japon turistler japon sandı :D el salladı bana :D sonra konuştuk 3 kişilerdi içlerindeki kadının kocası türkmüş türkçe biliyormuş muhabbet ettik.japonca konuştum adamlarla afdfdfghddsaadgj :D çok eğlenceliydi bir ara fotomu atarım :D

bu arada o cosplay 2. olduysa iyiymiş bayağı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kanka anlatmadım size de beni geçenlerde japon turistler japon sandı el salladı bana sonra konuştuk 3 kişilerdi içlerindeki kadının kocası türkmüş türkçe biliyormuş muhabbet ettik.japonca konuştum adamlarla afdfdfghddsaadgj çok eğlenceliydi bir ara fotomu atarım

bu arada o cosplay 2. olduysa iyiymiş bayağı

Ohaa :D Belliydi böyle olacağı kanka. :D Fotoları bekliyorum. :D Biz de koreli kızlarla konuştuk 3 kişiydiler. Keşke erkek olsalarda oppaaa diyerekten koşardım asdasd :D

Yalnız bu abi öz güveni ve havasıyla 2. oldu. Harikaydı bence. :D Senden de bu kadar rahat olmanı bekliyorum. Adam sahneden inerken uzaylılarla ilgilenlerle çıkışta görüşebilirim onun dışındakilerle ilgilenmiyorum dedi. :D Ay yerim ya benim de onunla fotom var buraya atarım gitmeden. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohaa :D Belliydi böyle olacağı kanka. :D Fotoları bekliyorum. :D Biz de koreli kızlarla konuştuk 3 kişiydiler. Keşke erkek olsalarda oppaaa diyerekten koşardım asdasd :D

Yalnız bu abi öz güveni ve havasıyla 2. oldu. Harikaydı bence. Senden de bu kadar rahat olmanı bekliyorum. Adam sahneden inerken uzaylılarla ilgilenlerle çıkışta görüşebilirim onun dışındakilerle ilgilenmiyorum dedi. Ay yerim ya benim de onunla fotom var buraya atarım gitmeden.

show mu bebeğim o bizim işimiz :D kanka otae olsam benim için kondo-san olur musun :D döveyim seni orda süper şov olur :D yalancıktan ama vurur gibi yaparım :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.