Jump to content

Animlerdeki zorlama zaferler.

ozgurbasat

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

bu zorlamaya natsu baya giriyor havadan power up alıyor resmen

zorlama zafer diyince aklıma ilk olarak SAO'nun finali geliyor. yahu arkadaş adam kendi oyununda GM'i yendi. hem de ölü birinin oyunda bıraktığı(?) ruhunun(?) oyundaki hesabını(?) bir anda aklına gel

animesi sonlandı mangadan devam ediyor şuan tite reis herşeyi tek tek açıklamaya başladıişte nokta atışı diye buna denir alkışlıyorum lan seni :D

Narutonun içinde yaratık var,tabi zorlama olmaz. Ordaki olay,narutonun acı çekmesiyle güçlenmesi. Yani birden iman gücüylen kyubiyi kontrol etmesi ve yenmesi...

kakuzu diyorum :angry: pain değil, kakuzu da adam sonradan geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kakuzu nasıl yenildi bir anlat bakam....

vs izleseydin, bak şimdi önce kakashi geldi buna daldı kalplerden biri o anda gitti sonra bu naruto eğitimdeydi hala, kakashi kakuzu ile savaşırken shikamaru hidanı alıp uzaklaştı ondan sonra kakashi vs kakuzu devam ederken naruto geldi yeni tekniği ile ilk attı olmadı 2. denemesinde başarılı ve işte zafer :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vs izleseydin, bak şimdi önce kakashi geldi buna daldı kalplerden biri o anda gitti sonra bu naruto eğitimdeydi hala, kakashi kakuzu ile savaşırken shikamaru hidanı alıp uzaklaştı ondan sonra kakashi vs kakuzu devam ederken naruto geldi yeni tekniği ile ilk attı olmadı 2. denemesinde başarılı ve işte zafer :rolleyes:

İzledik oğlum,sana bunlar nasıl zorlama gelmiyor onu anlamıyorum. He bir bleach kadar değil tabi,ama orada zorladılar biraz,naruto biraz daha dayak yemeliydi en azından.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzledik oğlum,sana bunlar nasıl zorlama gelmiyor onu anlamıyorum. He bir bleach kadar değil tabi,ama orada zorladılar biraz,naruto biraz daha dayak yemeliydi en azından.

doğru az da olsa dayak yemeliydi ama aklını kullandı kage bunshin ile saldırıya geçti :D 3 dk sonra izle zihnin yenilenir :D

http://www.youtube.com/watch?v=Oku931t0Org

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hep yenebilecekleri rakipler çıksa sıkıcı olurdu ve şu an anime izliyor olmazdım ama "Her şey bitti." dediğimiz anda bizi şaşırtmak için bir anda iman gücü geliyor ve ana karakter çizilen karizmasını fazlasıyla geri kazanıyor. Ki hiç de iyi bir durum değil bence. İlk başta pek etkilemese de birkaç ay sonra artık klişe gibi görünüyor insana... :angry:

Bleach'den örnek vereyim.

Soul Socety'e ilk gittiklerinde İchigo o çocuk Zangetsu'suyla Kenpachi'yi dövdü ya. :angry: Kenpachi'den güçlüyse onun bir çırpıda yenebileceği rakiplerin karşısında niye eziliyor o zaman? :mellow:

Byakuya'da o kadar bir şey diyemiyorum. İlk başta güçsüz haldeyken hiçbir şey yapamıyordu sonra Bankai'yi öğrenip çıktı karşısına. Zaten tam yenmiş de sayılmazdı biraz yarım kalmıştı dövüş. :huh:

Fairy Tail'den sonra en çok zorlamanın olduğu anime bene.

Ondan sonra da Naruto geliyor. Ona hiç girmiyorum Akatsuki'yi harcadılar resmen. :angry: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doğru az da olsa dayak yemeliydi ama aklını kullandı kage bunshin ile saldırıya geçti :D 3 dk sonra izle zihnin yenilenir :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Oku931t0Org

o dövüşün narutonun ne kadar geliştiği ve değiştiğini göstermek amaçlıydı yerinde bi dövüştü bence narutonun hiç dayak yememesi lazımdı bana hiç zorlama gelmiyo
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o dövüşün narutonun ne kadar geliştiği ve değiştiğini göstermek amaçlıydı yerinde bi dövüştü bence narutonun hiç dayak yememesi lazımdı bana hiç zorlama gelmiyo

gel da anlat :angry: zorlama olmadan olan tek vs desek yeri <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.