Jump to content

Animlerdeki zorlama zaferler.

ozgurbasat

Önerilen İletiler

Yine de zorlama bir zaferdi bence...

senimi kırıcaz zorlama oldu ama iyi oldu :D

Nedenmiş?

spoiler vermeyi sevmem ama

aslında zangetsu olarak gördüğümüz şey zangetsu değilmiş ichigonun quincy güçleriymiş shinigami olmasını engellemek amaçlı ichigonun gücünü kesiyomuş ama ölüm anına yakın zamanda hollowunun gücünü serbest bırakıyomuş ichigo için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

bu zorlamaya natsu baya giriyor havadan power up alıyor resmen

zorlama zafer diyince aklıma ilk olarak SAO'nun finali geliyor. yahu arkadaş adam kendi oyununda GM'i yendi. hem de ölü birinin oyunda bıraktığı(?) ruhunun(?) oyundaki hesabını(?) bir anda aklına gel

animesi sonlandı mangadan devam ediyor şuan tite reis herşeyi tek tek açıklamaya başladıişte nokta atışı diye buna denir alkışlıyorum lan seni :D

senimi kırıcaz zorlama oldu ama iyi oldu :D

spoiler vermeyi sevmem ama

aslında zangetsu olarak gördüğümüz şey zangetsu değilmiş ichigonun quincy güçleriymiş shinigami olmasını engellemek amaçlı ichigonun gücünü kesiyomuş ama ölüm anına yakın zamanda hollowunun gücünü serbest bırakıyomuş ichigo için

Bu bilgi animesinde geçiyormu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zorlama zafer diyince aklıma ilk olarak SAO'nun finali geliyor.

yahu arkadaş adam kendi oyununda GM'i yendi. hem de ölü birinin oyunda bıraktığı(?) ruhunun(?) oyundaki hesabını(?) bir anda aklına gelince(?) kullanarak. sonra hiç görüp duymadığımız hatta oyunda varlığından bile haberdar olmadığımız bir item yaratıyor ve bununla öbür GM'i tokatlıyor. insan bi sorar, "ulan bu adam şimdi adminin hesabını kullandı da hani şifre yazmadı, kimlik sormadı ? ee o zaman herkes kullanabilir bunu :o niye şimdiye kadar kimse kullanmamış? dünyanın tek akıllısı Kirito mu :o"

tamam yani mutlu son olcak, izlerken orasını anladık da, keşke bu kadar zorlama olmasaymış dedirtti bana. yani ben bu saçmalığı görmek için Alfheim arcına katlanmadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yahu arkadaş adam kendi oyununda GM'i yendi. hem de ölü birinin oyunda bıraktığı(?) ruhunun(?) oyundaki hesabını(?) bir anda aklına gelince(?) kullanarak. sonra hiç görüp duymadığımız hatta oyunda varlığından bile haberdar olmadığımız bir item yaratıyor ve bununla öbür GM'i tokatlıyor. insan bi sorar, "ulan bu adam şimdi adminin hesabını kullandı da hani şifre yazmadı, kimlik sormadı ? ee o zaman herkes kullanabilir bunu :o niye şimdiye kadar kimse kullanmamış? dünyanın tek akıllısı Kirito mu :o"

tamam yani mutlu son olcak, izlerken orasını anladık da, keşke bu kadar zorlama olmasaymış dedirtti bana. yani ben bu saçmalığı görmek için Alfheim arcına katlanmadım.

Aslında bence kesinlikle mutlu son olmamalıydı,çok basit durdu,yakışmadı :P Mangaka kasmasaydı kendini iyi son yapıcam diye,kötü bırakıverseydi çok daha gerçekçi ve doğal olurdu dikkat edin but noktaya >BENCE!!ÜNLEM!

Çünkü bu sıralar forumda düşünce belirtmek de tartışma konusu açmakla eş değer oldu yahu <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında bence kesinlikle mutlu son olmamalıydı,çok basit durdu,yakışmadı :P Mangaka kasmasaydı kendini iyi son yapıcam diye,kötü bırakıverseydi çok daha gerçekçi ve doğal olurdu dikkat edin but noktaya >BENCE!!ÜNLEM!

Çünkü bu sıralar forumda düşünce belirtmek de tartışma konusu açmakla eş değer oldu yahu <_<

animenin öyle bi gidişatı vardı ki mutlu son olmak "zorundaydı" sanki :D izlerken "yahu tamam bi şekilde Asuna kurtulcak da bari s.çmayın" diye geçiriyodum içimden, haklı çıktım :(

düşünceni belirtiyorsun altı üstü, takma ergenleri :D

edit: böylece 600. entryim vatana, millete, sevgili Ercan'a( :wub: ), sevmediğim Amy ve Ezgi'ye hayırlı uğurlu olsun B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende katılıyorum.Keşke kavuşamasalardı.Belki animeyi öyle toparlarlardı ^_^ Kavuşursan Meşk Olur Kavuşamazsan Aşk olur :P

animenin öyle bi gidişatı vardı ki mutlu son olmak "zorundaydı" sanki :D izlerken "yahu tamam bi şekilde Asuna kurtulcak da bari s.çmayın" diye geçiriyodum içimden, haklı çıktım :(

düşünceni belirtiyorsun altı üstü, takma ergenleri :D

edit: böylece 600. entryim vatana, millete, sevgili Ercan'a( :wub: ), sevmediğim Amy ve Ezgi'ye hayırlı uğurlu olsun B)

Sağol Furkancım daha Nice 600 iletiler daha yazarsın ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen şu peri zımbırtısı aslında hiç olmuyacaktı asuna ölecekti kritoda ağlıyacaktı bitecekti animenin cılkını çıkarmanın gereği yoktu :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.