Jump to content

Animlerdeki zorlama zaferler.

ozgurbasat

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

bu zorlamaya natsu baya giriyor havadan power up alıyor resmen

zorlama zafer diyince aklıma ilk olarak SAO'nun finali geliyor. yahu arkadaş adam kendi oyununda GM'i yendi. hem de ölü birinin oyunda bıraktığı(?) ruhunun(?) oyundaki hesabını(?) bir anda aklına gel

animesi sonlandı mangadan devam ediyor şuan tite reis herşeyi tek tek açıklamaya başladıişte nokta atışı diye buna denir alkışlıyorum lan seni :D

tek seferde en çok beğeni yaptığım tek konu :D

Ft dygu büyüsü,DBde daha ev yok edemezken birden gezegen yok etiler. İchigo ise azimle by ile yarışıyor. Zorlama zaferler deyince aklıma ichigo vs aizen geliyor. Ya da one piece de enelvsluffy

diğerleri tamamda bu kısma katılmıyorum ama

evrenin kendi içindeki mantığıyla kapışmaktır sizin yaptığınız. Eğer en güçlü ateş ya da yıldırım olsun istiyorsanız gidin toriko, fairy tail falan izleyin yani *smile da koyayım kavga çıkartmak istemediğim belli olsun*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ft dygu büyüsü,DBde daha ev yok edemezken birden gezegen yok etiler. İchigo ise azimle by ile yarışıyor. Zorlama zaferler deyince aklıma ichigo vs aizen geliyor. Ya da one piece de enelvsluffy

Luffy ve enel kapışması imkansız bir kapışma değildi. Lastik elektriğe kariı kuvvetlidir.

tek seferde en çok beğeni yaptığım tek konu :D

diğerleri tamamda bu kısma katılmıyorum ama

evrenin kendi içindeki mantığıyla kapışmaktır sizin yaptığınız. Eğer en güçlü ateş ya da yıldırım olsun istiyorsanız gidin toriko, fairy tail falan izleyin yani *smile da koyayım kavga çıkartmak istemediğim belli olsun*

Senin dediğin hiç bir şey anlamadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D :D

Lastik dediksek şeytan meyvesinin verdiği şeytani bir güçle desteklenen bir lastikten bahsediyoruz. Don lastiğinden değil. :D

zoroya iyi bir açıklama lazım o zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş yıldırımın yaydıığı ısıdan haberiniz var mı?

•Saatte 96.000 km hızla hareket eden ve 30.000 oC ısı açığa çıkaran muazzam birer enerji kaynağı…

Zoro,robin o yıldırımı yediğinde ölmeliydi. Ama fizik kuraları esnek hacı opta,beni rahatsız etmiyor ama lastik anti durumu yok öyle bir şey. Luffy onu yediği an,lavın ısısından daha fazla bir ısıya mağruz kalması gerekiyor. Aslında enelin gücü,tek bir hareketle dünyayı güneşe çevirir,iyi ki zorlama bir zafer yani...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto vs. Pain, Naruto vs. Kakuzu, Sakura vs. Sasori ve tabii ki Fairy Tail'deki neredeyse tüm dövüşler.

uzun yazılarına katılırdım ama sakura vs sasori hariç zorlama yoktu. naruto vs kakuzu tek başına değildi orada kakashi falan vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.