Jump to content

Yeni Zangetsu (spoiler içerir)"tahmin"

HUNTER

Önerilen İletiler

getsugayı ishin de kullanıyor ve adam saf shinigami ama nihayetinde ichigo ortaya karışık bir şey olacak. Ben Kubo'nun yerinde olsam çift kılıç kullandırırdım İchigo'ya

Orasıda doğru babasıda kullanıyordu Çift kılıç iyi düşünmüssün ama öyle olmayacak gibi gözüküyor baya merak ediyorum nasıl olacak peki sence Quincy güçlerinin gitmediğini nasıl anlarız Uruharanın teorisi olmazsa
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

quincy güçlerinin gitmesi mümkün değil. Urahara bir dengeden bahsetmişti, (+)quincy (-)hollow ve (+)fullbringer (-)shinigami zıtlığı. Normalde bunlardan sadece biri oluyorsun. Mesela aynı anda hem qui

getsugayı ishin de kullanıyor ve adam saf shinigami ama nihayetinde ichigo ortaya karışık bir şey olacak. Ben Kubo'nun yerinde olsam çift kılıç kullandırırdım İchigo'ya

Öncelikle Kubo hayatta öyle bir şey yapmaz, şu ana kadar ki yazarlığını göz önüne alırsak. Adam ne yapsam da İchigo'yu daha über süper güçlü yapsam diye uğraşıyor. Mantıklı açıklamaya gelirsek :D Esk

Öncelikle Kubo hayatta öyle bir şey yapmaz, şu ana kadar ki yazarlığını göz önüne alırsak. Adam ne yapsam da İchigo'yu daha über süper güçlü yapsam diye uğraşıyor.

Mantıklı açıklamaya gelirsek :D Eski Zangetsu, yani Juha Bach reis, eskiden quincy güçlerini İchiho'ya yavaş yavaş alttan alttan veriyormuş ve bu sırada da İchigo'nun zanpaktosunu, yani hollow "Beyaz" ı, dolayısı ile hem hollow hem de shinigami güçlerini bastırıyordu. Eskiden quincy güçleri iradeli bir varlık olarak içindeydi ama artık kılıca dönüştü ve artık bastırmayacağını söyledi. Bıraktığı kılıcın quincy güçleri temsilcisi olduğunu anlayabiliriz.

Aslında çok eskiden farketmiştim gerçek zampaktounun hollow olduğunu. Zangetsu sap gibi laf yetiştirirken İchigo'ya, hollow orada kılıcın ipinden tutmuş döndüre döndüre vuruşlar yapıyordu. Epic kullanıyordu kılıcı. Yani kılıcın gerçek ustası, iradesi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak konunun yanlış bölüme açıldığını söylemek isterim. Adminler okursa, rica etsem, başlık Anime-Bleach'ten, Manga-Bleach bölümüne taşınabilir mi? Ve başlık açarken, daha dikkatli olalım.

Mangada ki gelişmelere gelince, son bölümün, son sayfalarında kılıcın şekli zaten gösterildi. Ve alev tipi bir kılıç olduğu %90 oranında yüksek. Zampaktou'nun ismi yine "Zangetsu" kalacak yani gerçek Zangetsu ortaya çıkacak. Zaten Bleach'in başlarında Hollow ile Zangetsu arasında bir konuşmada, Beyaz ona iyi bakmasını ve bir gün onun sahibi olacağını söylemişti. Biz tabi Quincy güçlerini kullandığını bilmediğimiz için farklı fikirlere kapıldık. Bu muhabbet de gösteriyor ki, Kubo şu anı en başından tasarlamış ve bu takdir-i şayan bir durum. Ichigo'ya şu anda iyi bir power-up gelecek, mutlaka yeni teknikler öğrenecektir. Sadece akılda kalan soru Quincy güçlerini tamamen yitirdi mi, ve bir daha eski Zangetsu'yu görebilecek miyiz? Quincy güçlerini yitirmesi imkansız, hala annesinin kanı dolaşıyor vücudunda, sadece artık Quincy gücü bastırıldı, belki zor durumda kaldığında nasıl Beyaz Hollow ortaya çıkıp yardım ediyorsa gücüyle, belkide bu sefer eski Zangetsu çıkar ve "tecrübesi" ile yardım eder, hem bizi de böyle karizma bir karakterden mahrum etmemiş olur Kubo umarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu Bende Düşünmüştüm bi ara seri bittiğinde

Gerçekten Fulibring çok güzel duruyordu zırh olarak giyilmesi güzel olur gerçekten tıpkı ginjo gibi olur vede fuliburingin kendine has bikaç yeteneği var adı aklıma gelmiyo ama uzun zıplama gibi silindir getsuga atma gibi tasarımıda çok güzel belki fulibring olursa 2 kılıç kullanır veya daykoşoyu getsugayla kaplayıp kalkan gibi kullana bilir.fuliburingde olursa İçhigonun bi baunto olmadığı kalır:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bravo Kardeşim yapmış olduğun teori gerçeklerştiResmi ekleyenEvet Bankaisi nasıl olacak şimdi onu merak ediyorum Vede Kılıçlarından biri Alev tipi zambakto Olabilirmi bilmem ama harika oldu bu şekilde Çift Zambakto Yeteneklerinide merak etmedim değil yani İçhigonun Ukitakeye Uğraması Lazım şimdi eğitim almalı diye düşünüyorum,
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.