Jump to content

Neden en çok sevilen seri one piece?(dünyada)

Morgion

Önerilen İletiler

doğruyu söylemek gerekirse ilk 10 bölüm izledim ara verdim birkaç ay sıkıldım çünkü, sonra 5-10 bölüm daha izledim yine sıkılıp bıraktım animeyi......ya dedim şuna bir başlayayım ortamda müsaitti annemler ankara'ya gitmişti o zamanlar, bir başladım 30'ncu bölümden 2 haftada güncele geldim :lol: ilk günler 40-50-60 bölüm izlediğim günler oldu....öğlen bir başlıyordum ertesi gün sabaha kadar :D en sonunda güncele ulaştığımda benim 1 numaralı animem oldu, naruto ve bleach'i geçerek, en büyük isteğim bana birşey olmadan, ben ölmeden önce one piece'in bittiğini/finalini görmek :hell-yes-onion-head-emoticon: bazen bana birşey olursa one piece ne olacak diyorum o derece yani  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konusu ve karakterlerin samimiyeti. ( :blink: <--- Böyle bakışları üstüme çkemiş gibi hissediyorum. :D ) Naruto'yla Bleach'i daha çok severim,benim zevkime daha çok hitap eder ama bu ve diğer shoun

ben yeni başladım izlemeye ama şuan bağımlısı oldum yani her bölümü çok heyecanlı aslında bölümlerinin çok olması daha iyi bence:)

Çünkü One Piece maceradır, sonsuzluğa yolculuktur, hayallerin peşinden gitmektir. Bunların hepsi size çocukça gelebilir , ama gerçekten One Piece izlersen tayfanın ne kadar eğlenceli olduğunu anlarsın

• 5 ay sonra...

Dünyada neden seviliyor bilmiyorum ama benim sevme nedenim. Karakterler çok samimi ya bir kere, hepsinin ayrı özellikleri var ama bunlar normal dünyada da olan şeyler yapmacıklığı yok en önemlisi benim için komik olması,eğlendirmesi ve sürükleyici olmasıdır.. Karakterlerin hepsinin bir derinliği var öyle geçiştirme değil hepsinin FB sini izlerken derinden etkileniyorsun vay be diyorsun. Diğer bir unsur güç dengesi herkes üstüne düşeni yapıyor güçsüz olsan bile uğraşıyorsun kimse kimsenin sırtına yük değil. Dramatik olayları fazla yok ama olduğu zaman da tam oluyor , bildiğin ağlıyorsunuz.. Her arc sonu yeni şeyler öğreniyorsunuz en sevdiğim yani 10. bölümde olan şey 500. bölümde karşımıza çıkıyor o küçük ayrıntı neleri değiştiriyor . O yüzden 600 küsür bölüm izlediğine değiyor boş boş izlemiş olmuyorsun yeni bir şey öğrenmiş oluyorsun. Dahası adam bunu 15 yıl devam ettirmiş daha da 10 yıl devam ettireceğim diyor gerisini siz düşünün konu zenginliğini çıkacak malzemeyi  kim bilir daha kaç ayrıntı açığa kavuşacak... O yüzden zamanımı harcayıp 2 ayda 600 küsür bölüm izlediğim için ya da mangasını okuduğum için hiçte pişman değilim iyi ki izlemişim diyorum.Zaten eskiden stardan izlerdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Hayal gücü daha geniş bir evren olması çok zengin bir evren hikaye bolluğu var savaş yönünden eşsiz bir anime diyemem ama konu derinliği ve tayfanın birbirine olan aile bağı olsun sıcaklığı dinamikliği olsun. Aynı zamanda mutlu edip güldürüp ağlatmasıyla olsun, büyük bir macera olmasıyla 1 numaraya yerleşmesi kaçınılmaz değil. Birde o tayfada ki sıcaklığıyla direk tayfayı benimsiyor insan işte bu yüzden bende 1 numara kalacak hep Dünya'da Naruto Bleach daha popüler olsa da. Ki onların konusu da değişik güzel bence hikayeleri de hiç de sıradan değil  One Piece kadar samimi ve sıcak gelmiyor bana. One Piece başka bir tatta hissettiriyor. Hikaye olarak çok yavaş ilerlese de çerez karakterleri en baymayan seri OP'dir benim gözümde bu yüzden en akıcı izlenen seride Op. Fillerleri bile alakasız değil izlettiriyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece bir korsan animesi haliyle ilk 200-250 bölüm adam toplamayla geciyor fazla bile olabilir insanlar uzun ömürlü bir seri oldugunu anlıyor haliyle komedinin basyapıtı gibi bisey dram var insanlar ne yapsın Naruto ile kıyaslanınca naruto genelde action ilerliyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.