Jump to content

Juvia Loxar Fc

BynMubo

Önerilen İletiler

Juvia Loxar

Büyü:Su
Sevdikleri:Gray
Sevmedikleri:Yağmur

Juvia Phantom Lord için çalışan Element 4 'ün bir üyesidir.Juvia'nın kullandığı su büyüsü yağmuru da beraberinde getirmektedir ve bu özelliğinden dolayı küçüklüğünde hep yalnızlığa mahkum olmuş,zamanını teru teru bozları yaparak geçirmiştir.Ayrıca Juvia suyu büyü olarak kullanmakla kalmayıp bedenini de suya dönüştürebilir.
Phantom Loncasının Fairy Tail loncası ile savaşı sırasında Gray ile karşı karşıya gelmesiyle tüm hayatı değişmiş, Gray'in ona karşı olumlu tavrından ötürü sanki yeniden doğmuştur.(Yağmur kadın olarak anılan Juvia o günden sonra güneşli günlerin kadını olmuştur ^^).Gray'e sırılsıklam aşık olup Fairy Tail e katılır.

(ALINTI)
-----------------

Kendi yorumum:
Havalı,güzel,güçlü,zeki kısacası güzel olan her özelliğin üstünde taşıdığı kadındır kendisi.Bana yağmurları sevdiren kişi..Aşkı o kadar hoş ki,hiç utanmadan deflarca dile getirmesi.Bir yandan saf olup bir yandan da sinirlenince ortalığı yakıp yıkan,karizması tavan yapan kişi.Bana bunları ekran klavyesiyle yazdıran tek karakter.

RESİMLER :

Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Allahım yiriiim :wub:
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

Üyeleri bekliyorum.
*Disspanzer
*Amygirl
*DEATHSLIDES
*Lucy_Heartfilia_02
* Lightning
*Songena2

--------------

İMZA:

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Baktım bir imzamız yok biraz çalıştım bunu yaptım. :lol: Nasıl olmuş ? ;) Beğenirsen söyle kullanalım. ^_^

• 1 ay sonra...

Juvia Loxar

Büyü:Su

Sevdikleri:Gray

Sevmedikleri:Yağmur

Juvia Phantom Lord için çalışan Element 4 'ün bir üyesidir.Juvia'nın kullandığı su büyüsü yağmuru da beraberinde getirmektedir ve bu özelliğinden dolayı küçüklüğünde hep yalnızlığa mahkum olmuş,zamanını teru teru bozları yaparak geçirmiştir.Ayrıca Juvia suyu büyü olarak kullanmakla kalmayıp bedenini de suya dönüştürebilir.

Phantom Loncasının Fairy Tail loncası ile savaşı sırasında Gray ile karşı karşıya gelmesiyle tüm hayatı değişmiş, Gray'in ona karşı olumlu tavrından ötürü sanki yeniden doğmuştur.(Yağmur kadın olarak anılan Juvia o günden sonra güneşli günlerin kadını olmuştur ^^).Gray'e sırılsıklam aşık olup Fairy Tail e katılır.

(ALINTI)

-----------------

Kendi yorumum:

Havalı,güzel,güçlü,zeki kısacası güzel olan her özelliğin üstünde taşıdığı kadındır kendisi.Bana yağmurları sevdiren kişi..Aşkı o kadar hoş ki,hiç utanmadan deflarca dile getirmesi.Bir yandan saf olup bir yandan da sinirlenince ortalığı yakıp yıkan,karizması tavan yapan kişi.Bana bunları ekran klavyesiyle yazdıran tek karakter.

RESİMLER :

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Allahım yiriiim :wub:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Üyeleri bekliyorum.

*Disspanzer

*Amygirl

*DEATHSLIDES

*Lucy_Heartfilia_02

* Lightning

*Songena2

Baktım bir imzamız yok biraz çalıştım bunu yaptım. :lol:

Resmi ekleyen

Nasıl olmuş ? ;) Beğenirsen söyle kullanalım. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.