Jump to content

Shonen Jump Manga Yarışması

Guest 3ira
 Share

Recommended Posts

Japon Shonen Jump, 45. yılı şerefine dünya çapında bir manga yarışması düzenliyor. Mangalar online olarak yollanabilecek. Kazananlara 500.000'er Yen ödül var. Mangalar 3 dilden birinde olmalı: Japonca, İngilizce ve Çince. Son katılım 1 Ekim.

Resmi ekleyen

Bilgi ve kaynak: mangatürk

https://mangaaward.shonenjump.com/en

https://mangaaward.s...n/users/sign_up

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morgion

Yetenek, çalışmayanların uydurduğu bir şeydir derler. Ben ödülü bir senaristim(okulda aldığım bir şey,çöp ödül) bu yaşım da, ve sana diyorum ki bunun yetenekle alakası yok. Çok fazla manga okumak,dizi izlemek oyun oynamak ve kitap okumakla alakası var. Hayal gücü senin gördüklerin ile sınırlıdır. Kimse doğuştan bir beceriyle doğmaz, o beceriye yönelir. Eğer doğuştan bir şey olsaydı ben bu kiloyla yüzme takımın da en önemli kişilerden biri de olamazdım. Çok çalışmak ve azim önemlidir. Yetenek ise

Morgion

One piece shoenenler arasında en iyi çizme sahip seri yanlız. Arka plan ve karakter uyumuyla, dünyanıngelmiş geçmiş en iyi 5 çizerinden biridir. neyse deneyince göreceksiniz zaten, birde japonya da bu işin 2 yıl okulu var. Bir gecikme ile okuldan atılabiliyorsun. 4 yıl japon dili ve edebiyatı veya japon konsolosluğunun sınavına giripte [email protected] Af eyle hacı da, karakterlere duygu vermeyi bırak, düzgün bir karakter bile tam çizemeden bu sözleri sarf etmen garibime kaçıyor. Bleachin

Morgion

Engelemiyorum, belirlli bir zamandır gördüğüm birine tavsiye veriyorum. katılsın ama kendini kandırmasın insan bu çok önemli. Hayal etmek güzeldir, ama bu kadar büyük bir yarışmaya katılmak, hele onu bırak mangayı ingilizce yazıcak. Arka plan efektleri çizmesi için çok fazla manga okuması gerekir yoksa cin alinin cafcaflısı olur.Edit= Solitary sen bilirsin, sonradan uyarmadı deme de büyüyünce kendine gülersin artık ne diyeyim...

Yarışmaya katılan mangalar çok üst düzey,profesyonel insanlar hep haberin ola....

Kendimi test etmek için öükemmel bi fırsat ve acaba kaç tanesi manasını çizerken g-pen kullanıcak çünki ben g-pen kullanıcam.

Kendimi test etmek için öükemmel bi fırsat ve acaba kaç tanesi manasını çizerken g-pen kullanıcak çünki ben g-pen kullanıcam.

Hacı profesyonel diyorum sana, g-peni kulanalı 4-5 yıl oluyor oradakilerin senin çizim tecrübenini zirilyon katlarındalar. Değerlendirmeye bile alınmasın. Bide ingilizce yazıcaksın...

Hacı profesyonel diyorum sana, g-peni kulanalı 4-5 yıl oluyor oradakilerin senin çizim tecrübenini zirilyon katlarındalar. Değerlendirmeye bile alınmasın. Bide ingilizce yazıcaksın...

Hepsi pro olamaz.

şimdi sana bi one shot atim bi bak yarışmaya ne tür adamların gidiceğini. o değilde yarışmadakilerle konuşmak bi yardım almak isterim yok nasıl gelişim felan iletişime geçebileceğim bi şey var mı ?

http://www.mangareader.net/toujuushi/1

Ovvv bayağa iyiymiş hemde mükemmel ve sendemi katılmak istiyon?