Jump to content

Shonen Jump Manga Yarışması

Misafir 3ira

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yetenek, çalışmayanların uydurduğu bir şeydir derler. Ben ödülü bir senaristim(okulda aldığım bir şey,çöp ödül) bu yaşım da, ve sana diyorum ki bunun yetenekle alakası yok. Çok fazla manga okumak,dizi

One piece shoenenler arasında en iyi çizme sahip seri yanlız. Arka plan ve karakter uyumuyla, dünyanıngelmiş geçmiş en iyi 5 çizerinden biridir. neyse deneyince göreceksiniz zaten, birde japonya da bu

Engelemiyorum, belirlli bir zamandır gördüğüm birine tavsiye veriyorum. katılsın ama kendini kandırmasın insan bu çok önemli. Hayal etmek güzeldir, ama bu kadar büyük bir yarışmaya katılmak, hele onu

Abi bakıyorum herkes manga eleştirmeni olmuş yok şöyle yok böyle aramızda Shogakukan jürisi falan varda benimmi haberim yok , adam karar vermiş kendine güveni var demekki ayrıca bu işe başlayan herkes zamanında hayal kurmuştur . Bize söz söylemek düşmez başarılar dostum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi bakıyorum herkes manga eleştirmeni olmuş yok şöyle yok böyle aramızda Shogakukan jürisi falan varda benimmi haberim yok , adam karar vermiş kendine güveni var demekki ayrıca bu işe başlayan herkes zamanında hayal kurmuştur . Bize söz söylemek düşmez başarılar dostum

Hacı hala demek istediğimi anlamadınız., istediğini yapsın da, en azından kendinin farkında olsun. Ben yarışma için demiyorum lafları, yarışmaya katılma da demedim zaten. Direk olarak hareketleri hakında bir eleştri de bulundum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle öneri yapılırken " yapamazsın , ben seni uyarıyorum ya da kendini kandırıyosun " tarzında sözcüklerle olmaz eleştiri yapılacaksada bunlar için biz uygun değiliz zaten yarışmaya katıldığında gerçek manga'dan anlayan kişiler gereğini belirtir yeterli ya da değil bu onu ilgilendirir .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle öneri yapılırken " yapamazsın , ben seni uyarıyorum ya da kendini kandırıyosun " tarzında sözcüklerle olmaz eleştiri yapılacaksada bunlar için biz uygun değiliz zaten yarışmaya katıldığında gerçek manga'dan anlayan kişiler gereğini belirtir yeterli ya da değil bu onu ilgilendirir .

Haklısın ben diyeceğimi dedim uzasın istemiyorum....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Solitary hiç kusura bakma ama manga yapacam kesinlikle mangaka olucam kimsenin ne dediği umrumda değil demekle birşeyler çözülmüyor malesef.

Resmi ekleyen

bu karakterle mi manga yarışmasına katılacaksın?Kusura bakma ama gülmeyi bırak dalga geçiyorsun diye seni dava ederler.Çok fazla yukarılarda geziniyorsun çok uçmadan inmeni tafsiye ederim yoksa ipin kopar, tutamazlar seni.Hayal kurmak iyi birşeydir, buradaki herkesin kendine göre bir hayali var.Ama herkese manga yazıcam mangaka olucam demekle hayaller gerçekleşmiyor bunu bilmelisin.Senin katılmak istediğin yarışmaya yılların emeklerini çalışmalarını veren insanlar katılıyor.Senin yaptığın onlara saygısızlıktır!Sadece onlara değil hemde bütün mangalara, mangakalara saygısızlık!Bu zamana kadar birşey demedim ama artık yeter diyorum saygısızlığında bir sınırı vardır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Solitary hiç kusura bakma ama manga yapacam kesinlikle mangaka olucam kimsenin ne dediği umrumda değil demekle birşeyler çözülmüyor malesef.

Resmi ekleyen

bu karakterle mi manga yarışmasına katılacaksın?Kusura bakma ama gülmeyi bırak dalga geçiyorsun diye seni dava ederler.Çok fazla yukarılarda geziniyorsun çok uçmadan inmeni tafsiye ederim yoksa ipin kopar, tutamazlar seni.Hayal kurmak iyi birşeydir, buradaki herkesin kendine göre bir hayali var.Ama herkese manga yazıcam mangaka olucam demekle hayaller gerçekleşmiyor bunu bilmelisin.Senin katılmak istediğin yarışmaya yılların emeklerini çalışmalarını veren insanlar katılıyor.Senin yaptığın onlara saygısızlıktır!Sadece onlara değil hemde bütün mangalara, mangakalara saygısızlık!Bu zamana kadar birşey demedim ama artık yeter diyorum saygısızlığında bir sınırı vardır.

O karakterle değil bu sadece bi denemeydi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya lütfen ama,bu kadar konuşma hep boş kusura bakmayın da.Ne demişler bir musibet bin nasihate bedel.Adam kendisi görmeden siz ne deseniz inanır mı? Solitary,katıl kardeşim.İstersen Cin Ali çiziyor ol,yine de katıl.Ama elinden gelenin en iyisini yap.Gerekirse 1 ay boyunda hatta 2 ay boyunca doğru dürüst uyuma ve sürekli aynı sayfaları tekrar tekrar çiz,daha iyi yapmaya çalış.Çalış da çalış.Ve sonra yarışmaya gönder.Hiç olmazsa sen ne kadar poponu yırtsan şu andaki düzeyinle ne yapacağını kendin öğrenmiş olursun.Gerisi boş.Ama bak sana dediğim gibi elinden ne geliyorsa yap,yoksa yine kendini kandırırsın; "Ya ben zaten çok iyi çalışmamıştım,uydurmasyon oldu da ondan" dersin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya lütfen ama,bu kadar konuşma hep boş kusura bakmayın da.Ne demişler bir musibet bin nasihate bedel.Adam kendisi görmeden siz ne deseniz inanır mı? Solitary,katıl kardeşim.İstersen Cin Ali çiziyor ol,yine de katıl.Ama elinden gelenin en iyisini yap.Gerekirse 1 ay boyunda hatta 2 ay boyunca doğru dürüst uyuma ve sürekli aynı sayfaları tekrar tekrar çiz,daha iyi yapmaya çalış.Çalış da çalış.Ve sonra yarışmaya gönder.Hiç olmazsa sen ne kadar poponu yırtsan şu andaki düzeyinle ne yapacağını kendin öğrenmiş olursun.Gerisi boş.Ama bak sana dediğim gibi elinden ne geliyorsa yap,yoksa yine kendini kandırırsın; "Ya ben zaten çok iyi çalışmamıştım,uydurmasyon oldu da ondan" dersin.

Ben zaten kaç gün oldu çalışıyorum ve üstüne bu yarışma geldi artık bu yarışmaya kendim için değil başkaları içinde giricem.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.