Jump to content

Renklerin dili olsa ne söylerdi?

SUNA

Önerilen İletiler

Gerçi erkeklerin suçu değil maviyi seçmek. :) ..Daha anne karnında cinsiyetleri belli olur olmaz anneler ona göre renk seçer ;) ..Kızlar da pembe erkekler de mavi. :P ...Renklerin özelliklerinden de belli zaten seçimleri... ^_^

Örnekte de görüldüğü gibi :(

ben kendimi bildim bileli mavi'ye karşı ilgi duyuyorum ;) doğuştan demek ki, yoksa annemin zorlaması veya seçimleri ile değil, hatta aklıma bile gelmiyor öyle birşey (yoksa bir freud vakası daha mı, çocukluğuma inilmesi gerekebilir) :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mavi: Sonsuzluğu ve özgürlüğü ifade eder. Özgürlük hissi verir ve sakinleştirir. Mavi sevenler; düşünsel, sınırlarıbelli, derinliği olan, etrafındaki insanlardan mutlu olan, kişisel olarak bahşeden, k

Siyah: Gücü, tutkuyu ve çoğu ülkede matemi temsil eder. Konsantrasyonu ve özgüveni arttırır. Siyah sevenler; dışa kapalı, bilinmek isteyen, sağduyulu, olgun görüşlü, tartıp davranan, gözlemleme yönünd

Tamamen doğru, sınırları belli dışında ^_^ Diğer renkler hiç yansıtmıyor, sanırım diğer renklere hiç sempatim yok :lol: ya da maviye çok düşkünlüğümden mi bilemedim. :blink:

ben kendimi bildim bileli mavi'ye karşı ilgi duyuyorum ;) doğuştan demek ki, yoksa annemin zorlaması veya seçimleri ile değil, hatta aklıma bile gelmiyor öyle birşey (yoksa bir freud vakası daha mı, çocukluğuma inilmesi gerekebilir) :P

Ben ise bu renk daha uygun diye düşünmüştüm, :( :ph34r:

Siyah: Gücü, tutkuyu ve çoğu ülkede matemi temsil eder. Konsantrasyonu ve özgüveni arttırır.

Siyah sevenler; dışa kapalı, bilinmek isteyen, sağduyulu, olgun görüşlü, tartıp davranan, gözlemleme yönünde bilinçli ve hassasiyet gösteren, dengeli olmaya dikkat eden, güç barındıran, otoriter, derin düşünen ve buna önem veren insanlardır.

Şu an ki izlenimlerim de bu yönde.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben siyah ve beyazı severim. Beşiktaşlı olduğumdan falan değil, beşiktaşlı olmamın nedeni juventus gibi takımlara sempati duymamın nedeni de budur. Siyah ve beyazın anlamını bilmesemde bana çağrıtşrırdığı şeyler, suna ablanın dediklerine benziyor. Ben siyahı güç ve yanlızlık olarak görürüm. Asla yıkılmayacak, çevresindekilere güç vericek bir renk. Beyazı ise kurtuluş olarak görürüm. Siyahın yardımıyla elde edilir beyaz benim gözümde. Siyah başlangı. beyaz ise sondur. Yüzükler efendisi de buna benzer bir şey kulanmıştır. Gir gandalf beyaz gandalf :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siyah: Gücü, tutkuyu ve çoğu ülkede matemi temsil eder. Konsantrasyonu ve özgüveni arttırır.

Siyah sevenler; dışa kapalı, bilinmek isteyen, sağduyulu, olgun görüşlü, tartıp davranan, gözlemleme yönünde bilinçli ve hassasiyet gösteren, dengeli olmaya dikkat eden, güç barındıran, otoriter, derin düşünen ve buna önem veren insanlardır.

Konsantrasyon ve özgüveni pek saymazsak, siyah rengi beni anlatıyor gibi hissediyorum tabi yolda görseniz ne yapıyor la bu dersiniz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konsantrasyon ve özgüveni pek saymazsak, siyah rengi beni anlatıyor gibi hissediyorum tabi yolda görseniz ne yapıyor la bu dersiniz. :D

Hadi beni geç, anime sardı bitirmeye çalışıyorum. Sen bu saate niye ayaktasın bre kafir....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birde siyah erkeği daha bir karizmatik gösteriyor. :) ..Daha bir dikkat çekiyor . B) ..Havaları bile değişik duruyor. :ph34r: ..Bayanlarda da özellikle kilolu olanları zarif gösterir siyah.. :) Şahsen siyah giydiğim zaman kendime olan güven hissini de duyuyorum.. :P .ev dekorasyonunda ise kahverengi ve krem rengini severim.. :) .Daha bir göze hoş görünüyor.. :P .İnsan her yerde değişik renkleri kullanıyor..Bu da onun ne kadar karışık bir ruh haline sahip olduğunu gösterir. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.