Jump to content

Renklerin dili olsa ne söylerdi?

SUNA

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mavi: Sonsuzluğu ve özgürlüğü ifade eder. Özgürlük hissi verir ve sakinleştirir. Mavi sevenler; düşünsel, sınırlarıbelli, derinliği olan, etrafındaki insanlardan mutlu olan, kişisel olarak bahşeden, k

Siyah: Gücü, tutkuyu ve çoğu ülkede matemi temsil eder. Konsantrasyonu ve özgüveni arttırır. Siyah sevenler; dışa kapalı, bilinmek isteyen, sağduyulu, olgun görüşlü, tartıp davranan, gözlemleme yönünd

Tamamen doğru, sınırları belli dışında ^_^ Diğer renkler hiç yansıtmıyor, sanırım diğer renklere hiç sempatim yok :lol: ya da maviye çok düşkünlüğümden mi bilemedim. :blink:

Mavi: Sonsuzluğu ve özgürlüğü ifade eder. Özgürlük hissi verir ve sakinleştirir. Mavi sevenler; düşünsel, sınırlarıbelli, derinliği olan, etrafındaki insanlardan mutlu olan, kişisel olarak bahşeden, kontrollü, biraz mükemmeliyetçi ve özgürlüğe düşkündürler. Bu yüzden sınırlandırılmaktan hoşlanmazlar. Yaratıcı, mantıklı, sezgileri güçlü ve olumlu kişilerdir. Bir işe başlarken isteklidirler, fakat işi bitirmek konusunda istekli olmayabilirler.

İşte benim rengim. Özellikleri de %90 uyuyor diyebilirim. B)

Edit: Direk maviye atladım da yeşilin özelliği de tamamen uyuyormuş bana. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçi erkeklerin suçu değil maviyi seçmek. :) ..Daha anne karnında cinsiyetleri belli olur olmaz anneler ona göre renk seçer ;) ..Kızlar da pembe erkekler de mavi. :P ...Renklerin özelliklerinden de belli zaten seçimleri... ^_^

İşte benim rengim. Özellikleri de %90 uyuyor diyebilirim. B)

Edit: Direk maviye atladım da yeşilin özelliği de tamamen uyuyormuş bana. :D

Örnekte de görüldüğü gibi :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçi erkeklerin suçu değil maviyi seçmek. :) ..Daha anne karnında cinsiyetleri belli olur olmaz anneler ona göre renk seçer ;) ..Kızlar da pembe erkekler de mavi. :P ...Renklerin özelliklerinden de belli zaten seçimleri... ^_^

Örnekte de görüldüğü gibi :(

Böyle diyorsun da 18 yaşında adamım mavi rengi harbiden en çok sevdiğim renk. Yani kendi seçimim. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeşil: Doğanın ve huzurun rengidir. Dinlendirir ve huzur verir.

Yeşil sevenler, topluluktan hoşlanan, kalabalığı seven, aynı zamanda geride durmayı bilen, sakin, iyimser, özgüveni olan, kontrollü ve dayanaklı kişilerdir. Dost canlısıdırlar, çevrelerindeki insanlara yardım etmekten hoşlanırlar.

Yeşili ne kadar çok seviyosam kalabalıktanda o kadar nefret ederim aslında ama eh diğerlerine de yalan diyemem şimdi :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siyah: Gücü, tutkuyu ve çoğu ülkede matemi temsil eder. Konsantrasyonu ve özgüveni arttırır.

Siyah sevenler; dışa kapalı, bilinmek isteyen, sağduyulu, olgun görüşlü, tartıp davranan, gözlemleme yönünde bilinçli ve hassasiyet gösteren, dengeli olmaya dikkat eden, güç barındıran, otoriter, derin düşünen ve buna önem veren insanlardır.

Kırmızı: Canlılık ve dinamizmin rengidir. Ataklık, azim ve kararlılığı ifade eder. Tansiyonu ve kan akışını hızlandırır. İştah açar.

Kırmızı sevenler; belirgin, somut, reel, karizmatik, sorumluluk sahibi, güçlü, hırslı, kararlı özgüvenli ve başarılı kişilerdir. Yapıcı ve ön plandadırlar. Güçlüdürler, özgüvenleri vardır. Liderlerin rengi olarak anılır. Bu rengi sevenler. İlişkileri sevgi üzerine kuruludur. Bu kişiler aşksız yapamazlar.

Mor: Asalet, lüks ve itibarın rengidir. Bilinçaltını olumsuz etkileyebilir.

Mor sevenler, asil ve soylu bir izlenime sahip, vurgulu, belirgin ve net gözüken, bazen olumlu olumsuz bir şeyi sadece kendi içinde yaşayan, yoğunluğunu bastıran ama belli eden, sahiplenici, cazibeli, sezgileri güçlü, hassas ve duyarlı insanlardır. İnsanlar üzerinde etki kurmaktan hoşlanan ve bunu başaran fakat bencil olmayan kişilerdir. Psikolojileri gün içinde çok değişken olabilir.

3 tane rengi çok severim,üçünde de kırmızı ile çizdiğim yerler hariç aşağı yukarı her şey uyuyor.Gerçi her yerde otoriter,lider vs. yazıyor ama hiç de sevmem bir işe liderlik etmeyi,genelde bir grupta lider olup,göze batıp bocalamaktansa,en işe yarayan ve öyle göze batan üye olmayı tercih ederim :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.