Jump to content

Videodan GİF yapma Programı...

Cold Dewil

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hergünümüz forumlar da geçiyor.Haliyle de illa ki imzalarımıza güzel birer resim olsun GİF olsun koyma ihtiyacı duyuyoruz... Ama o da ne :o İstediğimiz tarzda GİF. yok...Ben şu animenin şu sahnesini

Güzel bir program ,bu programda adı ve emeği geçen herkese çok teşekkürler , Bilgilendirmesi için "Cold Dewil'e" ayrıca teşekkür ederim...     "SatellizerLB" ,benim yaptığım .GİFlerin de boyutu g

zannetmiyorum.onu yapabilmek için toplu düzenleyiciyi kullanmak gerekiyor.toplu düzenleyicide de sadece gifin ilk fotosunu düzenleyebiliyorsun diğer parçalarına etki etmiyor.

oluyorsa eğer nasıl oluyor anlat plzz ;)

Photoscape'yi 1 yıldır kullanmıyorum ama gifleri editlediğimi hatırlıyorum. Hemen indireyim.

Edit : AniGif kısmına gif atarsan bütün frameleri bölünüyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Photoscape'yi 1 yıldır kullanmıyorum ama gifleri editlediğimi hatırlıyorum. Hemen indireyim.

Edit : AniGif kısmına gif atarsan bütün frameleri bölünüyor.

bölünmesine bölünüyor ancak yazı efekt falan ekleyemiyorsun, onu da dene istersen.Efekt için toplu düzenleyici yi kullanmak gerekiyor ama orası için de böldüğü frameleri o kısma taşımıyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://imageshack.us/ da öneriyim ben...Bu arada GİF.de hoşmuş.Sin City seyredesim geldi ^_^

Alt yazıyı da ekleyebilseydim daha iyi olucaktı ama üşengeç bir insanım ben photoscape falan uğraşamam :D

İmageshack geçenlerde üyelik falan istedi sinirimi bozdu ben de o yüzden artık girmiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alt yazıyı da ekleyebilseydim daha iyi olucaktı ama üşengeç bir insanım ben photoscape falan uğraşamam :D

İmageshack geçenlerde üyelik falan istedi sinirimi bozdu ben de o yüzden artık girmiyorum. :D

Sağ üstte "Login With Facebook " yazısı var.Ona tıklayarak onun üzerindende girebiliyorsun. Bende üşendiğimden ( Kim o kadar kutucuğu dolduracak da,yok admış yok şifreymiş yazacakda falan ) oraya tıklayıp giriş yapıyorum :D

Tabiii Facebook'un varsa :D Hani nadir insanlarda olmuyor bazen ondan şeetirdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.