Jump to content

Yeni bir çevirmen geldi !

Fake_Dead

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba gerçek adımı boşverin daha çok Fake Dead olarak tanınırım. Şu anda bitirilmemiş ama çok sevdiğim bazı seriler mesela to aru kagaku no railgun. railgun S ve nichijou gibi :) Railgun ç

Railgun 'nın ilk ve ikinci sezonu ile başlayacağım ve nichijou ile devam edeceğim. Şimdilik geri kalanı belirsiz ama bunların ikiside henüz türk animede bütün bölümleri olmayan animeler yani yararlı o

• 9 ay sonra...

Merhaba Şey özür dilerim ama ben de çevirmen olmak istiyorum az buçuk japonca bilgim ve buruk ingilizcem var :D yaşım küçük anlayacağınız ölsem çevirmen olamam ama vede küçük bir notebook dan giriyorum ama -_- hani bir söyleyeyim dedim bunu okuyacağınızdan bile emin değilim aslında :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Merhaba Şey özür dilerim ama ben de çevirmen olmak istiyorum az buçuk japonca bilgim ve buruk ingilizcem var :D yaşım küçük anlayacağınız ölsem çevirmen olamam ama vede küçük bir notebook dan giriyorum ama -_- hani bir söyleyeyim dedim bunu okuyacağınızdan bile emin değilim aslında :D

Bu kadar eski bir konuyu hortlatmanıza gerek yoktu, vereceğim linke bir bakın :). Ayrıca yazdığınız mesaj ile konunun alakasız olduğunu fark etmişsinizdir umarım.

http://forum.turkanime.tv/forum-161/announcement-3-%C3%A7evirmen-ve-uploader-al%C4%B1mlar%C4%B1m%C4%B1z-ba%C5%9Flam%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.