Jump to content

Ve Naruto Fillerları Bitiyor

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Naruto Shippuuden Temmuz programı

Resmi ekleyen

Naruto Shippuuden’in Temmuz ayı yayın akışı açıklandı. Bu ay Naruto Shippuuden bize bir sürpriz yaparak, doldurma bölümleri kesip, mangada kaldığı yerden devam edecek. 4 Temmuz’daki bölüm yine bir doldurma bölüm olacakken, 11 Temmuz’da Naruto Shippuuden yayınlanmayacak. 18 Temmuz’da ise yaklaşık beş buçuk aydır devam etmekte olan doldurma bölümler sona erip, anime kaldığı yerden devam edecek.

4 Temmuz: Naruto Shippuden 320 – Run, Omoi

18 Temmuz: Naruto Shippuden 321 – Reinforcements Arrive

25 Temmuz: Naruto Shippuden 322 – Madara Uchiha

1 Ağustos: Naruto Shippuden 323 – Gathering of the Five Kages…!!

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişikliklikler yapılabilir. Naruto Shippuuden’in yeni bölümlerini merak ediyor musunuz?

Kaynak AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden Temmuz programı Naruto Shippuuden’in Temmuz ayı yayın akışı açıklandı. Bu ay Naruto Shippuuden bize bir sürpriz yaparak, doldurma bölümleri kesip, mangada kaldığı yerden devam ede

Madarayı görmek yeterde artar. :D

:o Nasıl bir tehditde bulunacaksınız acabaSen hala banlanmadın mı :D

ekmek de mi yemesinler :rolleyes: ölümüne fill yapsınlar, manganın gidişi gidiş değil zaten. En sevmediğim olaydır, tamam naruto hokage olacakta, artık konohanın yaptığı uygulamaların ne kadar vahşete sebep olduğu bilinen bir şey, akatsukiyi iyice iyilik timsali yaptılar, narutoyu kötü karakter olarak görmeye başladım artık....

Dip not= Yine 10 bölüm sürdürürler yine savaşın ortasın da yine fill, hiç yapmasınlar daha iyi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dikkat! Bu yorum karamsarlık ve dert yanma içerir. Bu haberi görüp sewvindiyseniz ve senincinizin kursağında kalmasını istemiyorsanız lütfen, bu yorumu silinmiş üyenin,silinmiş yorumu olarak farz edip okumadan geçiniz! :D

Ben Naruto'dan vazgeçtim... (Nasıl cümle oldu bu ya, neyse. :D )

Ciddiyim. O kadar anime izlediğim halde Naruto Shippuuden'in yerini tutmazdı. (One Piece bile...) Tanışma konularında hoş geldin demişken, Naruto'yu izlettirirdim, Naruto'cu yapmaya çalışırdım hatta. :D

Savaş başladığında animeden kopmaya başladım zaten. Bir de güncele gelince aylardır bitmeyen filler mahvetti beni. Herkes animeyi bıraktı artık manga okuyor. Her yerde spoiler uçuşuyor. Olan bana ve filler madurlarına oldu. Zaten mangayı okumuş gibi olup soğudum animeden.

3-4 normal bölüm koyucaklar tam gaza gelmişken de araya o filler bölümleri sıkıştırcaklar. Hevesim de kursağımda kalacak. Alıştım bunlara Güncele gelince daha iyi anlıyor insan...

Sırf 1. ve 2. sezonda o kadar izlediğim bölüm sayısına acıyıp yarım kalmasın diye devam ediyorum hadi hayırlısı. Bi dakika ben zaten aylardır bırakmıştım... Yani çoktan yarım kaldı. Anime bitince tamamlarım artık. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.